Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na zoomerów w robocie to przypominają mi się moi rodzice - pisanie na klawiaturze jedną ręką i zazwyczaj jednym palcem, włączanie i wyłączanie kapsloka żeby napisać jedna wielką literę, nieużywanie jakichkolwiek skrótów klawiszowych tylko prawy myszki, kopiuj, prawy myszki, wklej xD Smartfonizacja społeczeństwa widzę idzie pełną parą xD. Jedyna nadzieją w gejmerach komputerowych bo oni wiedzą o co chodzi w życiu......

#korposwiat #pcmasterrace
  • 93
@WujaTHC: Dodajmy do tego jeszcze upowszechnienie się dostępu do tanich legalnych źródeł gier i filmów. Nie żebym popierał piractwo ale każdy kto zbrickował komputer rodzinny poprzez ściąganie podejrzanych plików z jeszcze bardziej podejżanych stron i potem próbował go panicznie naprawić. A teraz klikasz wyraźnie oznaczony przycisk w dobrze zaprojektowanym UI a gra sama się gdzieś instaluje, aktualizuje i powiadamia że jest gotowa do uruchomienia.
Nie żebym uważał że kiedyś było lepiej,
Podobnie jak nie umieją przeczytać godziny z zegara analogowego xD


@lord_xenu: ja też nie potrafię właściwie zawsze miałem z tym problemy, ja żeby przeczytać godzinę z zegara analogowego to muszę z 1 minutę postać nad tym i policzyć co on tam wskazuje. Nie wiem może głupi jestem, kiedyś jak chodziłem do szkoły i nie miałem zegarka i telefonu to patrzyłem na zegarki analogowe w klasie to potrafiłem je sprawnie czytać teraz