Wpis z mikrobloga

Czy janoski się rozchodzą i dopasują? Przyszły mi ze sklepu internetowego i muszę powiedzieć, że na długość są dobre, lecz przez swój niski profil uciskają mi stope przed palcami oraz coś co mnie bardziej martwi, tylna część pięty podczas chodzenia nawet jak mocno zawiążę to lekko porusza się w góre i w dół, co jak przypuszczam po dłuższym chodzeniu może się skończyć przetarciami. Czy to wynika z fabrycznie nowej sztywności czy może to już taka konstrukcja buta? Jeszcze w nich nie wychodziłem na zewnątrz, więc moge na spokojnie zwrócić.
#buty #obuwie #nike #janoski #trampki #modameska
bursztynin - Czy janoski się rozchodzą i dopasują? Przyszły mi ze sklepu internetoweg...

źródło: comment_1596363860PfIriGb2XPssBuKbyKxXMf.jpg

Pobierz
  • 6
@bursztynin: tak, na początku zawsze są „sztywne” - mam już 4 pare tych butów i jak się już nie nadają do wyjścia na miasto, to katuje na rowerze i w terenie

Po lewej buty, w których chodziłem, a od roku już tylko silka i rower, a po prawej 2 msc.

Nawet na początku jak używam tylko do sporadycznego wyjścia to nie Oszczędzam i nie dbam o buty, wiec możliwe, że w
@sars_cov_2: po pierwszym wyjściu w nich na zewnątrz i pochodzeniu troche po mieście zrobiły mi się bolesne otarcia na piętach i stwierdziłem, że to mija się z celem. Schowałem je i spróbuję zwrócić, natomiast kupiłem sobie po przymierzeniu w sklepie zwykłe SB Charge i od samego początku było dużo lepiej, a po prawie tygodniu już jest w nich całkiem komfortowo. Może mój kształt stopy jest jakiś odstający od normy, nie wiem,