Wpis z mikrobloga

„Działacze LGBT kradną znicze” w liczbie mnogiej - https://www.wykop.pl/link/5631859
W wpisie jasno widać, ze chodzi o jeden znicz pozostawiony przez premiera Polski pod pomnikiem, który został przyozdobiony tęczową flagą. Przenieśli go w lepsze miejsce - miejsca, w którym Miło popełniła samobójstwo z powodu narracji anty-LGBT w Polsce.

Tam Morawieckiego nie było.

#lgbt #neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #transblogasek
Pobierz artpop - „Działacze LGBT kradną znicze” w liczbie mnogiej - https://www.wykop.pl/link...
źródło: comment_1596364199oxgfN7uMWOTihzA5a1bASU.jpg
  • 82
@tpap:

#!$%@? nie szepcze i nie szura jej w nocy: idź i nauczaj angielskiego, idź i wkłuwaj igły pacjentom. Nawet chyba Ty w to nie wierzysz? No więc jak to jest, że kobiety zachowują się jak się zachowują? Co na to wpływa?


Troche jednak "szepcze", kobiety z powodu swojej biologii maja statystycznie wiekszy pociag do wybierania zawodow gdzie moga pracowac z ludzmi, nauczyciel (zwlaszcza wczesnoszkolny), czy pielegniarka to przedluzenie wdrukowanych wzorcow
@tpap:
Sorry, nie jestem w cicerejkach dla genderystów. Przypisywanie zawodów czy cech charakterów do płci to jest dobra rzecz według tego cytatu? Bo ja jestem lewak i jak ktoś chce być nauczycielem czy pielęgniarzem czy lubi klocki lego to niech będzie nauczycielem czy pielęgniarzem czy niech lubi klocki lego - nie musi być niczym więcej z tego tytułu.

A moje pytanie i uwaga jest w sumie o to, że jak dla
@mardok: @vincent38: @ziomislaw-paliblant: @Zielony_Pio: @jozef-dzierzynski: problemami Milo była dysforia płciowa, niezrozumiałe działania lekarzy i ograniczenia prawne. dlatego popełniło samobójstwo.

W Danii, Belgii, Norwegii, Argentynie prawna korekta płci jest procesem administracyjnym. Każdy obywatel, który skończył 18 lat, nie posługując się żadnym zaświadczeniem lekarskim, może pójść do urzędu i złożyć deklarację, że od tej pory chce mieć inne oznaczenie płci, bo czuje się do niej przynależny. Na drugim biegunie
@artpop: No i co ? Jebła z mostu i koniec tematu. Ja też chciałbym być tak bogaty, zeby plywać w basenie wypełnionym 200 pln banknotami. No i nawet jak pojde do banku i powiem "dajcie mi hajs bo ja chce byc bogaty" to raczej naturalnie uwazasz, ze nikt mi go dac nie powinien. Dlaczego wiec naturalnie dla Ciebie powinien ktoś udostępnić kazdemu drogę do posiadania płci jaka mu się podoba -
Przypisywanie zawodów czy cech charakterów do płci to jest dobra rzecz według tego cytatu?


@Deykun: nie, ale są różne różnice statystyczne (i stereotypy) pomiędzy płciami, po prostu nie biorą się z tego co masz między nogami.

jak ktoś chce być nauczycielem czy pielęgniarzem czy lubi klocki lego to niech będzie nauczycielem czy pielęgniarzem czy niech lubi klocki lego - nie musi być niczym więcej z tego tytułu.


@Deykun: i bardzo
@tpap:

nikt nie przyszedł i nie nakazał, role płciowe po prostu są


No ale skad sie wziely? Jezeli wynikaja z biologicznej podbudowy to znaczy, ze plec kulturowa nie jest calkowicie oderwana od plci biologicznej, tylko jest z nia mocno skorelowana, wiec cytowany "major" nie ma racji.

@BartekJestem:

No właśnie nie wiadomo czy z powodu biologii.


Akurat to jest jeden z najlepiej udokumentowanych przykladow psychologii ewolucyjnej. Wszedzie jest notowana korelacja pomiedzy
@Drakcrom: ale to nie jest przykład psychologii ewolucyjnej w ogóle. dane z tego badania mówią o różnicach w zainteresowaniach kobiet i mężczyzn. to że moją one podłoże w psychologi ewolucyjnej jest twoją interpretacją.
Lgbt ukradlo swieczke z grobu. I tyle. Jaka manipulacja? Xd


@sama_prawda: widzieliscie tego typa zeby skrytykowal kiboli i innych nacjozjebow za napasci na marsze rownosci kradziez flag i ich niszczenie oraz pobicia z ktorych wiele zakonczylo sie wyrokami? Ze juz nie wspomne o obscenicznych gestach wobec tecxowych. Ja tez nie widzialem. Ale swieczki są mu szczegolnie drogie i walczy o nie jak lew.
@BartekJestem: Jezeli jest to zjawisko obserwowane na calym swiecie, nawet w kulturach odcietych od reszty, to znaczy ze istnieje pozakulturowy czynnik, ktory ma na to wplyw. Faktycznie ciezko teraz eksperymentalnie to potwierdzic, dopoki nie poznamy dokladnie wszystkich efektow kazdej kombinacji genow, epigenetyki i hormonow, ale w dalszym ciagu jest to najlepsza hipoteza tlumaczaca roznice w zainteresowaniach.
Ludzie z racji swojego rozwinietego mozgu dorastaja bardzo dlugo, wiec wymagaja dlugotrwalej opieki, skoro matka
@Drakcrom: no właśnie w miejscach wolnych od wpływu kultury zachodniej tezy psychologii ewolucyjnej często się rozpadają. Społeczności pseudo-matriarchalne, kompletnie inne standardy piękna (włącznie z proporcją talii do bioder) i tym podobne.

Do mnie bardziej przemawia teza warunkowania kulturowego. Biorąc pod uwagę na gruncie jakich nauk musiano by dowieść prawdziwość mojej lub mojej tezy (socjologii lub jakiegoś odłamu antropologii kulturowej pewnie) nawet one dało by się łatwo zakwestionować.