Wpis z mikrobloga

Podziwiam spierdoksów czekających aż Kubicy powinie się noga. Dla mnie to jest abstrakcja, żebym miał śledzić karierę kogoś za kim nie przepadam lub uważam, że jest taki i owaki. Mało tego, zamiast dopingować Polaków to tylko ciągłe narzekanie, ten taki a tamten taki. Najlepsze jest to, że oni coś tam robią w większym lub mniejszym stopniu a typowy wykopek - co smutne i prawdziwe, niestety nie pozostawi po sobie nic, może osrane gacie XD.
Kolejna sprawa płacz bo orlen wydał tyle i tyle. Trzeba mieć iq kijanki, żeby myśleć, że ktoś daje komuś coś za darmo, a szczególnie takie kwoty. Kubica tych pieniędzy nawet na oczy nie widział, a te wszystkie układy to idą z negocjacji, każdy ma z tego zysk. Kubica mial wsparcie, gdzie rok wcześniej wskoczył sirotkin właśnie dzięki zapleczu finansowemu. Williams miał kapuche a orlen reklamę. Każdy wygrał. Później płacz, że w najgorszym zespole. Gdyby mercedes był oklejony orlenem to by mówili, że i tak nikt orlenu nie zna i nie warto tyle mln ładować i w ogóle to z roku na rok oglądalność f1 spada, albo by znaleźli inne "argumenty".
I tak, wiem, że sporo tu trolli, natomiast spora część pisze serio i to widać XD. Wake up spierdoksy, weźcie się za swoje życie, bo przykro się patrzy jak sie marnujecie. W ogóle wylewa się tutaj jad w dużej części wpisów z róznych dziedzin życia. Tych toksycznych użytkowników jest pewnie góra z 20%, ale produkują się najwięcej i dają krzywy obraz jakby więcej niż połowa miała gwóźdź w mózgu.
#f1 #kubica #dtm
  • 24
@bijotai: tutaj jest właśnie przykład, że nie każdy ma złe intencje, tylko może nie rozumie jak sytuacja wygląda. Czy myślisz, że orlen wydałby pieniądze na coś co nie przyniosłoby mu większych zysków niż wielkość zainwestowanych pieniędzy? To jest biznes, ja wychodzę z założenia, że warto się trzymać zasad moralnych, więc nikogo bym nie oszukiwał, ale gdybym miał zainwestować w kogoś kasę, która mi się zwróci z nawiązką to i bym w
@pepe674850678945768943: Największe wiadro gówna wylewa się na Kubicę, a prawda jest taka, że on praktycznie niczym nie zawinił. Czy zmuszał orlen żeby w niego zainwestował? Chamskie wykorzystanie Kubicy do propagandy, właśnie on tutaj został ofiarą. Ja i tak mam w dupie widząc jak niektóre wykopki plują jadem, natomiast fajnie by było kogoś "uratować". Może ktoś zmieni swoje nastawienie do życia, zacznie dostrzegać w życiu fajne rzeczy i przestanie szukać okazji do
@BrokenRustyMachine: Otóż widzisz-jest zupełnie na odwrót.To ja nie rozumiem spierdoksów mówiących,że "Kubica to wielki kierowca rajdowy/wyścigowy" podczas gdy jest po prostu słaby I NIC NIE OSIĄGNĄŁ W F1.Ani wygranego sezonu,ani miejsca chociażby w czołówce.Nie rozumiem spierdoksów mówiących,że Kubica to wielki kierowca i pewnie by wygrywał tylko:
-auto się psuło
-opony były krzywe
-atmosfera była zła
-tor był dziurawy
- ma niesprawną rękę.
Ale mój drogi co to obchodzi potencjalnego kibica? Jak
Grzegorz Rasiak(bardzo słaby piłkarz) reklamuje wszystko i wszędzie a media piszą,


@pracze-odrzenskie: A czy Grzesio Rasiak siedzi na ławce Realu Madryt ? Bo do tego można porównać starty jedynego Polaka w F1.

I właśnie dlatego na rynku polskim Robert ma dużą wartość marketingową. Orlen to wie dlatego używa Roberta w polskich reklamach ( słynne "hot - dogi") i robi wszystko by go utrzymać w F1.

PS. NIGDY nie było projektu
@marecki22: @marecki22: Przykładowo Jerzy Dudek grzał ławę w Realu a jakoś Orlen nie leciał do niego podpisać kontrakt reklamowy.Kuszczak coś tam bronił w Manchesterze a media nie rozpisywały się jaki to wybitny bramkarz.

Powiedz mi dlaczego w przypadku Kubicy jest inaczej? Nie potrafię tego pojąć.

Ps.Kuszczak jako sportowiec osiągnął więcej niż Kubica-wygrał ligę mistrzów.
@pepe674850678945768943

przed wypadkiem


To po wypadku wygranie wrc2, prowadzenie i wygranie odcinków w monte bądź co bądź słabym autem, to żadne osiągnięcie? Czego nie osiągnął żaden Polak w rajdach nie mówiąc o jakichkolwiek osiągnięciach w F1. Ech Wiesz, problemem jest przeginanie skrajnie w obie strony przez sfrustrowanych wykopów którym nic innego w życiu nie zostało tylko wyżywienie się w komentarzach. Motorsport to 80% sprzęt i zaplecze w każdej częci teamu jakim dysponujesz
@pepe674850678945768943: Gdybym to brał do siebie to bym poszedł na powrUt McDzbana. Tylko, że tutaj niema dyskusji, tylko orka. Nie mieszkam w Polsce od kilkunastu lat i rozmawiałem o F1 i Kubicy z różnymi obcokrajowcami. Od Brazylijczyków przez Kanadyjczyków, Irlandczyków, Węgrów i pewnie jeszcze pominąłem kilku. Każdy z nich wypowiadał się o Kubicy z wielkim szacunkiem i podziwem. Czy to krytykując czy propagując jego poczynania. To tylko nasi Polscy rodacy są