Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Tl;dr: Ogólne rzemyślenia na temat działań lewicy, wzbudzone przez post redaktora oko press

Tak patrzę od dłuższego czasu na te feminizmy "rownuprawnienia", osoby o orientacji innej niż hetero i muszę przyznać że dobrze to przemyśleli lewaczki.

Z robotnikami nie wyszło, trzeba znaleźć inną uciśnioną grupę, ekonomicznie nie ma jak bo żyjemy w miarę dostatnio. Trzeba więc zebrać kapitał polityczny i mieć swojego chłopca do bicia, poszli w mniejszości.

Dobrze wygląda nagłówek w gazecie "mniejszości są prześladowane" "prawa kobiet łamane" nawet jak przeciwnik polityczny walczy za tymi prawami to może zostać nazwany nazistą bo to my, lewica, walczymy w jedyny i słuszny sposób. To my dyktujemy jakie ma znaczenie tolerancja czy akceptacja. A jak się nie zgadzasz i masz inne poglądy to dopóki nie rządzimy zwyzywamy cię od x-isty i powiemy żeś głupi, bo to my mamy patent na bycie oświeconymi!

Patrząc strategicznie to dobry pomysł. Robotnicy się zbuntują i po ryju dadzą, są silni, jest ich dużo, a robol robola zrozumie, więc odbierzesz jednemu prawa to drugi też będzie płakał w fabryce obok.

A tak jak zbierzesz mniejszości to nie bedą miały jak się buntować, jedyny sposób by się zjednoczyć to twój, lewicowy sztandar, flaga lgbt która w sytuacjach dla lewicy pasujących jest flaga lgbt, a gdy ktoś coś odpieprzy to przestaje być osoba lgbt.

Można wejść na plecach mniejszości zmienić ustawy i myk możesz se rządzić nowym, porewolucjonistycznym światem, potem tylko trzeba zlikwidować wrogów politycznych i tych co za wysokie mniemanie mają, to że daliśmy wam kawałek kiełbasy nie oznacza że dostaniecie pęto jak wygraliśmy!

I tu nie chodzi o prawa, tu chodzi o walkę polityczna, dlatego się umniejsza rolę centrystów nazywając ich ha tfu symetrystami, nawet prawak może być za równouprawnieniem, defacto większość prawaków będzie stał za równością praw mniejszości, bo to co sobie robisz mnie nie interesuje dopóki w bezpośredni sposób nie wpływasz na mnie i moją przestrzeń osobista.
Ale tu nie chodzi o równe prawa, tu równość ma nastać przez przywileje. Przywilej można cofnąć, odebrać dotacje, pokombinować w prawie jak jakaś grupa będzie zbyt bezczelna.

A jak dasz równe prawo na zasadzie "moja wolność kończy się na twojej", to nie masz jak pospólstwem rządzić, nie masz karty przetargowej, nie trzymasz ich za ryj tym że przyjdzie zły kapitalista i odbierze wam zasiłki rządowe!


Szkoda tylko tych osób faktycznie nieheteroseksualnych, będących w mniejszości, cudzoziemców, to im się oberwie, będą kojarzeni z flagą i ideologią lgbt, z odpałami lewicy, z walką klasową rasową i ideową, a podejrzewam że te grupy chcą po prostu w spokoju żyć.

#przemyslenia #4konserwy #neuropa #konfederacja #polityka #lgbt
ButtHurtAlert - Tl;dr: Ogólne rzemyślenia na temat działań lewicy, wzbudzone przez po...

źródło: comment_1596457137SgW7aNHqs6fYO40kF1K8at.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista: argumenty dlaczego nie, z kim nie rozmawiam z mojego otoczenia, a są wyborcami konfy(w większości z braku laku) myślą podobnie do mnie. Nie mówimy tu o wyborcach PiS bo to partia populistyczna, zakała prawicy bo niszczy reputację i takie ludki jak ty sądzą ze prawica kończy się na pisie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zresztą wytłumaczyłem w poście dlaczego będą stali za, bo prawica uważa że ograniczenia trzeba znosić a nie tworzyć nowe i rozrastać system biurokratyczny pod każdą zagwozdkę. Prawo ma być proste i tyle.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert:

(...)może zostać nazwany nazistą bo to my, lewica, walczymy w jedyny i słuszny sposób. To my dyktujemy jakie ma znaczenie tolerancja czy akceptacja. A jak się nie zgadzasz i masz inne poglądy to dopóki nie rządzimy zwyzywamy cię od x-isty i powiemy żeś głupi, bo to my mamy patent na bycie oświeconymi!


Tu właśnie trafiłeś do sedna sprawy. Dlatego tak ważne jest burzenie ich narracji i nie posługiwanie się przedefiniowanym
  • Odpowiedz
mojego otoczenia, a są wyborcami konfy


@ButtHurtAlert: xd

zakała prawicy


@ButtHurtAlert: To prawica w Polsce według ciebie to konfederacja i kto jeszcze? I konfederacja nie jest według ciebie populistyczna.

myślą podobnie do mnie


@ButtHurtAlert: Czyli twoi znajomi (anegdota plus echo chambers) uważają że homoseksualiści powinni mieć możliwość małżeństw i adopcji dzieci?

Bo tym byłaby tak naprawdę równość.

W Polsce popiera to tylko co szósty Polak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista: adopcja to drażliwy temat, na pewno nie teraz że względu na dobro dzieci, które potrafia się śmiać ze ktoś jest biedniejszy.
Małżeństwo powinno zostać zmienione na typowa umowę cywilno prawna i tyle, jak się zlikwiduje dochodowy to tyle co będzie robiło że można się odwiedzać odbierać paczki i podpisywać niektóre rzeczy.
  • Odpowiedz
adopcja to drażliwy temat,


@ButtHurtAlert: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na pewno nie teraz że względu na dobro dzieci, które potrafia się śmiać ze ktoś jest biedniejszy


@ButtHurtAlert: No niby tak, ale takie patrzenie na sprawę może prowadzić do absurdu. Na przykład czy w Polsce nie zelektryfikowano wsi za szybko? Przecież chłopi bali się prądu.

które potrafia się śmiać ze ktoś jest biedniejszy


@ButtHurtAlert: No to
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: ten post byłego redaktora oko press jest takim passive aggresive, niby wszystko ok, ale użycie w tekście i komentarzach wyrażeń typu przeciwnik, wróg, ideologia, wojna to typowa pogarda i chęć pogłębiania podziałów.
  • Odpowiedz