Wpis z mikrobloga

Na te chwile najwięcej ogłoszeń na Roksie jest w Warszawie bo ponad 1200. Drugie miejsce zajmuje w tej chwili Poznań bo prawie 1000 i trzecie miejsce Wrocław nieco mniej ogłoszeń od Poznania tyle że ja nie wiem jaka maksymalna ilość ogłoszeń w ciągu dnia potrafi osiągnąć Poznań. Czy Poznań przekracza tysiąc czy nie bo Wrocław prawie codziennie maksymalnie dobija do około 1020 ogłoszeń na Roksie. Kraków zajmuje dopiero czwarte miejsce z wynikiem ponad 800 ogłoszeń w chwili obecnej. Co to oznacza? Że Wrocław i Poznań to stolicę Polskiej prostytucji
Dlaczego te dwa miasta a nie Warszawa? No chyba to logiczne ze te dwa skoro jest po około tysiąc ogłoszeń a w Wwa tylko 200 więcej a w Wwa mieszka więcej ludzi niż we Wrocławiu i Poznaniu razem. Można dodać jeszcze np odloty do Wwa co nie zmienia faktu że dodając je raczej to niczego nie zmienia i statystyka nadal będzie większa w tych dwóch miastach. Ogólnie uważa się że to tzw Polska B jest biedniejsza czyli wschodnia a zdecydowanie większe wyniki notują miasta znajdujące się na zachodzie. Szczecin ma ponad 400 ogłoszeń kiedy Białystok nie przekracza 300 ogłoszeń. Wrocław i Poznań dwa czołowe miasta jak już wspomniałem do tego Łódź ponad 500 w Polsce centralnej i średniej wielkości miasta takie jak Opole, Zielona Góra czy Legnica mają większe ilości ogłoszeń do podobnej wielkości miast na wschodzie tak jak Kielce czy Radom. Ma ktoś jakieś pomysły czym to może być spowodowane?
#przegryw #ciekawostki #divyzwykopem #roksa
  • 23
@Przegrywiusz: Wiele z tych lasek to chwilówki.
Dzisiaj są a jutro usuną ogłoszenie.

W tym biznesie raczej mało jest dziewczyn co siedzą długo.

A przynajmniej nie w moim mieście.
I może to plus że w zielonej jest mało recenzji bo jeszcze się nigdzie nie wybrałem a plany raczej skupiają się na innych miastach do których jakoś nie chce mi się specjalnie po to jechać xD
@Przegrywiusz: przeglądam ta stronę i widzę że wiele ogłoszeń dość szybko znika.
Dodatkowo dziwnym zbiegiem okoliczności między październikiem a grudniem przybywa wiele ogłoszeń w wieku studenckim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cielak44: Mordo to ja nie wiem co ty patrzysz ale w większości miast wojewodzkich które patrzę nie znika masa ogłoszeń. We Wrocławiu codziennie różnica między minimalna a maksymalna ilością ogłoszeń wynoci od 70 do 100 ale to dlatego że dużo wyłącza ogłoszenia a nie ze znika i się pojawia w branży.