Wpis z mikrobloga

@tomen150: po pierwsze to już nie raz pokazywał jak pcha łapska do rozdzielni gdy wszystko podniesione. Po drugie wielokrotnie pchał łapska do zacisków gdy miał przewody wpięte w listwe. Po trzecie nawet jeśli zrzucasz zasilanie to następnym krokiem jest miernik w dłoń lub Fazer by sprawdzić czy rzeczywiście nic nie ma i dopiero pchanie rąk. Nigdy się tego kroku nie pomija nawet u siebie w domu bo można zapomnieć o np
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol ale się spinasz, to nie jest kanał o elektryce i nikt go nie będzie naśladował, jak go jebnie to będziesz się przejmował? Nie rozumiem o co ci chodzi, skoro nie ma żadnej wiedzy to jakim cudem ma prąd w gniazdku? Ja to mogę mówić tak o sobie bo tylko żarówkę zmienię. Widzisz że cię frustruję to jakiś sens to oglądać ( ͡º ͜ʖ͡º) Odpal sobie jakiegoś
@tomen150:

ale się spinasz, to nie jest kanał o elektryce i nikt go nie będzie naśladował,


Przecież on wielokrotnie czy tu czy na test schabie właśnie radzi jak coś zrobić z elektryka xd

jak go jebnie to będziesz się przejmował?


Ale co to za tania manipulacja? To że zauważam że zachowuje się jak idiota w kwestii elektryki nie znaczy że mi go szkoda

skoro nie ma żadnej wiedzy to jakim cudem
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol wnioski są takie że jak już powiecasz czas na wywody na wykopie to równie dobrze możesz mu napisać maila ze popełnia błędy które cię rażą w oczy bo kanał jest od kilku lat a te pisanie tu jest w ciągle o tym samym. Ja tam nadal widzę frustracje elektryka idealnego. Beka ze mnie a to ty wypominasz znów jakieś niaunse, #!$%@?ł to #!$%@?ł na #!$%@? drążyć temat, czego ty oczekujesz wypisując