Wpis z mikrobloga

Ja pie*dole dzisiaj już doszło do tego, że ludzie pod znaleziskiem o debilnym tweecie Muska o kosmitach i piramidach zaczęli tłumaczyć, że:

"No w sumie w sumie to te kosmity całkiem realne som, oglondałem taki program i tam mówili, że takiego kamulca nie idzie nosaczowi wycionć!"


Już wam wodę z resztek mózgu miliarderzy zrobili do tego stopnia, że przytakniecie im we wszystkim "bo to geniusze, których nie obchodzą pieniądze tylko dobro ludzkości" XD Nie jestem w stanie pojąć głupoty(lub naiwności) niektórych ludzi.

#elonmusk #swiat #ciekawostki #bekazpodludzi
  • 5
@mojnicknawykopie: @Defined:

Przecież my też jesteśmy kosmitami do jasnej cholery


Umiecie czytać Muzgowi cuckoldzi?

"No w sumie w sumie to te kosmity całkiem realne som, oglondałem taki program i tam mówili, że takiego kamulca nie idzie nosaczowi wycionć!"


Odnosiłem się do ludzi, którzy twierdzili, że to nie ludzka cywilizacja stworzyła piramidy XD Chyba jednak fani Muzga nie są tacy mądrzy jak im się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡
@szermierczyk: Gość zażartował i się odezwały dwie grupy idiotów: ci, którzy serio wierzą w to, że kosmici zbudowali piramidy i ci, którzy nie zrozumieli, że to żart i zaczęli mieć ból dupy o tego tweeta. W sumie o ile pierwszej grupy się spodziewałem, to rozmiar tej drugiej trochę mnie zaskoczył.