Wpis z mikrobloga

nienawidze takich typów jak ty xd #!$%@? ZAINTERESOWANIA ZAINTERESOWANIA, a jakie ty masz zainteresowania? XDDDDD PEWNIE FIZYKA, ASTRONOMIA, KUCHNIA JAPOŃSKA i #!$%@? mechanika kwantowa xdddddddddddd grow the fuck up, bo wiedza, że ziemia jest 3 planetą od słońca to nie jest ZAINTERESOWANIE. Jeszcze ją przepytujesz jak nauczyciel w szkole, żenada XD


@Ahhahansjahs: taka prawda, wykopki nie potrafia zrozumiec ze normalni ludzie maja w dupie matematyke, fizyke, astronomie czy Sokratesa
@Ahhahansjahs: Ale właśnie fajnie dowiedzieć się jakie ktoś ma zainteresowania, bo można się dowiedzieć czegoś ciekawego. Ja uwielbiam ludzi mająca jakieś takie niepopularne hobby. Nawet jeśli nie realizują się w tym, ale chociażby mają wiedzę na ten temat - to już jest świetnie sobie posłuchać. Jak gość, który jara się jakimiś muchami i tym gatunkiem. No nie jest to codzienne, a słuchałem cały wieczór i okazało się zajebiście wciągające. Szczególnie, że
Leżenie z dupą na plaży>słuchanie o tym jak srają muchy yntelektualisto


@rafau16: Ale dlaczego stwarzasz tutaj taką dychotomię, skoro można robić i to i to? ;) Można leżeć z dziewczyną na plaży i spędzić cudny dzień, a już na nocnych rozmowach alkoholowych posłuchać o sraniu much. Tak trzeba żyć, bo takie leżenie ci się w końcu przeje. Co za dużo, to i rafau nie zeżre.
@onpanopticon: Można, ale raczej rzadko kiedy przytoczenie opowieści o muchach zaimponuje jakiejś babie z tindera xD ten portal działa inaczej niż standardowe nawiązywanie kontaktu f2f.
Wystarczy coś wspomnieć o jakieś ulubione budynki czy inne takie w zależności od kraju. Teoretycznie jeśli ktoś lubi podróżować, to bardzo często zwiedza jakieś najsławniejsze zabytki czy inne #!$%@? muje. Także pytanie- o ile dobrze sformułowane- o zabytki, o ulubione miejsca itp itd nie jest chyba dziwnym pytaniem?


@AryanWonderBoi: ulubione miejsca to nie jest dziwne pytanie, ale np. mnie nie kręcą zabytki w podróżowaniu. Ja podróżuję dla widoków, dla tego uczucia