Wpis z mikrobloga

@Ahhahansjahs: myślę, że koleś się zniechęcił po pytaniu o muzykę i pytanie o podróże rzeczywiście miało już na celu udowodnienie głupoty rozmówcy. Niemniej uważam, że pytania o muzykę za średnio trafne, bo nie trzeba ani tworzyć muzyki, ani interesować się jej historią żeby muzyką jako taką się interesować. Ja sam słucham muzyki bardzo dużo, jeżdżę na koncerty i uważam muzykę za jedno z moich najważniejszych zainteresowań, a nie mam pojęcia kto
@tomislawniepelka: Tu nie chodzi o posiadanie super inteligenckich, awangardowych zainteresowań, tylko o posiadanie JAKICHKOLWIEK i zdobywanie o nich wiedzy. Gdyby dupa mi powiedziała, że interesuje się makijażem, ale serio interesuje a nie tylko se tapetę na ryj walnie a koleżance oczy zrobi, to z przyjemnością bym posłuchał co ma do powiedzenia.
Słuchanie muzyki i granie w gierki to zwykłe zabijanie czasu a nie zainteresowania.
@diesopal: i tu jest różnica, że taka dziewczyna ma jakiekolwiek zainteresowanie, a facet 4 na 10 jest niewidoczny i materia nieożywioną dla każdej, chyba, że bez godności odprawia tańce godowe wokół dziewczyny i skacze jak małpa po bananach i oczywiście musi mnóstwo zarabiać, takie to są nasze wspaniałomyślne dziewczyny
@ebismolarek: aaa, czaję jak to działa, włączasz turbotempo i aby zagadać, osoba po drugiej stronie myśli co to za to za nakręcony typ i to czuje już po dwóch wpisach i jej się oddechowa, bo już wie z kim ma do czynienia, jeszcze weź mi tu referat napisz z wycieczki. To wszystko tylko po to, by zgarnąć parę plusików na wykopie.
@tomislawniepelka: nie chodzi o umartwianie się, a o luźna merytoryczną dyskusje na inne tematy niż tylko hedonistycznym świecie, zatrważające dla mnie jest to, jak w dzisiejszych czasach ludzie są w ogóle jacyś odrealnieni, zaprogramowani roboty maszynki do robienia pieniędzy