Wpis z mikrobloga

Tak, tak, już wszyscy wiemy, że niebiescy są oświeceni i potrafią się wypowiedzieć na każdy temat.


@Ahhahansjahs: Dlatego podałem przykład różowej, która też zna jakiś temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że w wielu przypadkach gadają trzy po trzy nie mając pojęcia o czym mowa, byleby pokazać, że COŚ TAM SŁYSZELI.


@Ahhahansjahs: Oczywiście trzeba się wypierać, wszystko tylko po to żeby nie przyznać racji XDDDD Argument
Tak, tak, już wszyscy wiemy, że niebiescy są oświeceni i potrafią się wypowiedzieć na każdy temat. Szkoda, że w wielu przypadkach gadają trzy po trzy nie mając pojęcia o czym mowa, byleby pokazać, że COŚ TAM SŁYSZELI. To portale randkowe, a nie forum dyskusyjne, początek znajomości musi być catchy, a nie męczenie tematu.


@Ahhahansjahs: słuchanie muzyki z radia to nie jest zainteresowanie.
(..)niebiescy są oświeceni i potrafią się wypowiedzieć na każdy temat. Szkoda, że w wielu przypadkach gadają trzy po trzy nie mając pojęcia o czym mowa, byleby pokazać, że COŚ TAM SŁYSZELI


@Ahhahansjahs: To i tak lepiej niż dzbaniary, które o swoich rzekomych ZAINTERESOWANIACH nie są w stanie powiedzieć absolutnie nic xD Taki niebieski, który "coś tam słyszał" przynajmniej stara się podtrzymać rozmowę i nie oczekuje że będzie się go zabawiać jak
Może ja jestem dziwny, ale z laskami z tindera rozmawiam głównie o sporcie (ale ja lubię i uprawiam różne dyscypliny) i muzyce (czyli zazwyczaj sprowadza się to do Pezeta). Mało znany fakt: rozmowa z dziewczyną z reguły ma pokazać, że jesteście warci uwagi, a nie że wiecie że ktoś tam postawił coś tam setki lat temu. Dzięki temu możecie co najwyżej dostać czekoladę w 1 z 10, a nie seks
@ebismolarek: nienawidze takich typów jak ty xd #!$%@? ZAINTERESOWANIA ZAINTERESOWANIA, a jakie ty masz zainteresowania? XDDDDD PEWNIE FIZYKA, ASTRONOMIA, KUCHNIA JAPOŃSKA i #!$%@? mechanika kwantowa xdddddddddddd grow the fuck up, bo wiedza, że ziemia jest 3 planetą od słońca to nie jest ZAINTERESOWANIE. Jeszcze ją przepytujesz jak nauczyciel w szkole, żenada XD


@Ahhahansjahs: A ja bardziej nienawidzę takich #!$%@? lalek co nic nie potrafią od siebie powiedzieć, odpowiadają jednym słowem