Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy, mam mordownie w piwnicy i chętnie bym sprawdził jakbym się czuł w przypadku 5 lżejszych treningów pod rząd zamiast 3 cięższych z dniem przerwy. Myślę, że to by też lepiej wpłynęło na mój reżim treningowy.

Znacie jakiś sensowny plan pod taki rozklad ćwiczeń?

#mikrokoksy #silownia
  • 11
Ale on Ci odpowied?iał. Na upartego możesz #!$%@?ć FBW dzień w dzień.
Masz klasyczne BRO splity. Masz cały intermet w którym wielu przed tobą zamieszczało tego typu rozpiski.
Zazwyczaj gówno z tego wychodziło.
@Poemat: mój błąd Ty jesteś specjalista, ale gość ewidentnie buja w obłokach i nie wie o co mu chodzi, do Ciebie też bym w sumie miał interes na priw, można się odezwać powiedzmy za 2/3 tygodnie? Tobie ufam jeśli chodzi o zdrowie na tym tagu
@szyryfyry1: Chodzi mi przede wszystkim o to, że prawdopodobnie łatwiej byłoby mi wykonać 5 treningów godzinnych (np. codziennie rano) niż trzy dwugodzinne przede wszystkim pod względem poświęconego czasu i rozmieszczenia tego pośród innych zajęć i obowiązków ;) Fakt - nie zaznaczyłem tego we wpisie, mea culpa. Przyjąłem lżejszy = krótszy, a nie lżejszy = #!$%@?.

@Tomixp: No właśnie mi nie odpowiedział, bo pytałem o to, czy ktoś zna jakiś sensowny
@CinuLNS Jeff Nippard na taki plan FBW. Dokładny opis ze wszystkim jest płatny, ale podstawowa rozpiskę każdego dnia pokazywał na poszczególnych filmach (wrzucał jakoś co miesiąc po jednym dniu, chyba już są wszystkie)
EDIT a jednak jeszcze jeden dzień został :( ale jak przelecisz wszystkie to nie wiem czy gdzieś nie mignie jakie są ćwiczenia XD

Założenie jest takie, że każdego dnia jest partia "styrana" jakimś dużym ćwiczeniem czy tam dwoma, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PerkoS: Dzięki, sprawdzę ;) Na razie ogarnąłem, że Saker rozpisał też fbw na 5 dni i to będę testował. Dziś elegancko wszystko zajęło mi około godziny, więc sztos.