Wpis z mikrobloga

Piękny poranek, 8 rano, ja z nowopoznaną na #tinder studentką prawa 10/10 jadę moim nowym bmw m8 to prawo naginać na publicznych drogach. Pokażę jej jak ta piękna ósemeczka wciska w fotel i przyciąga wzrok wszystkich przechodniów. Po tej przejażdżce będzie już przekonana, że trafiła na właściwego mężczyznę, który zna swoją wartość, ma wysoki status i nie jest #!$%@? kuloldem jak jej reszta piesków na tinderze. Pozdro z fartem, pospieszcie się do #korpo bo menadżer wpisze wam nagane i doniesie wyżej.
#pokazauto
Pobierz dopeboiYSL - Piękny poranek, 8 rano, ja z nowopoznaną na #tinder studentką prawa 10/1...
źródło: comment_15966068524iOP8bHFOmQ4w4cUpwAxPN.jpg
  • 22
@MarcinK_: Ja powiem nawet więcej , to jest kult samochodu i telewizora , ile razy przychodzę do kogoś to od razu w salonie rzuca się w oczy olbrzymi telewizor , im większy tym lepszy. Czekam tylko aż ktoś zrobi całą ścianę z telewizorów :)

To oczywiście nic złego , każdy może sobie tam robić co chce , ale śmieszy za każdym razem :) no i trochę cringe.
Wydaje mi się, że w Polsce jeszcze istnieje kult samochodu


@MarcinK_: jeszcze jak! Nawet nie masz pojęcia ile się osłuchałem, szczególnie od jednego znajomego co jeździ Audi, jak kupiłem sobie Renault Megane. Hurr durr pracujesz w Niemczech, stać Cię, czemu nie kupisz sobie czegoś porządnego tylko "francuza". Bo przecież to obciach pokazać się w Polsce w czymś innym niż auto z grupy VAG. A we francuzie to już w ogóle... Bieda
@dopeboiYSL: Ah ten bait i kult czterech kółek xD Może kiedyś wejdzie nowy np. na Wahadłowce albo łodzie podwodne. "Zabiore różową z tindera do gwiazd korpo szczury" albo "Zwiedzimy wrak Titanica.. będzie tak romantycznie" = xD
Wydaje mi się, że w Polsce jeszcze istnieje kult samochodu, ale może niedługo się to zmieni.


@MarcinK_: Z jednej strony to jest śmieszne, z drugiej - pierwsze wrażenie często robią właśnie atrybuty zewnętrzne. Czym się różni dobre auto od dobrych ciuchów? Jestem daleki od szpanowania czy jednym czy drugim, ale w jakimś stopniu to rozumiem.

No i samochód to jest taki najbardziej oczywisty sposób na pokazanie innym, że masz kasę (chociaż