Wpis z mikrobloga

#zdrowie #nfz #polskasluzbazdrowia #podatki #bekazpisu
Eh... wczoraj 7 godzin spędzone na "SORZE"
Około godziny 22 dostałem jakiś mega boleści żołądka, sraka taka że sama woda, nie mogłem się ruszyć bo przy każdym ruchu czułem w brzuchu jakby mi dłubali gorącym prętem.

1. Napchałem do pyska stoperany
2. Pojechałem na sor.
3. Procedury związane z #koronawirus,
4. No i czekanie na lekarza, to było jakieś 5 godzin, bo tyle ludzi, co chwila cięższy przypadek itp itd.
5. Lekarz nie wysłał mnie na żadne badania mimo, że zwijałem się z bólu. Ani krwi, ani usg brzucha = kompletne 0, nawet ciśnienia nie zmierzył ,
6. położyli mnie na łóżku i szpicowali kroplówkami i czymś przeciw bólowym - tak leżałem 2h.
7. Około godziny 5 wylazłem ze szpitala z receptą i skierowaniem do lekarza specjalisty.
8. Zasnąłem w domu, obudziłem się z takim samym objawem,
9. dotoczyłem się do apteki po leki,
10. Zjadłem jakiś lepik, żeby nie brać leków na czczo,
11. dalej sraka i masakryczny ból
12. nawalony stoperanami poszedłem z skierowaniem do lekarza specjalisty w szpitalu,
13. Najbliższa wizyta wrzesień 2021 rok
14. pozdro.

#!$%@? jak ja bym pracował w recepcji to wstydził bym się komuś zaproponować termin do lekarza na następny rok.

Trzeba załatwiać wszystko prywatnie.

Oby to nie było coś "złego"
  • 15
5. Lekarz nie wysłał mnie na żadne badania mimo, że zwijałem się z bólu. Ani krwi, ani usg brzucha = kompletne 0, nawet ciśnienia nie zmierzył ,


@kodecss: i nawet brzucha nie dotykał? czy może miałeś jedno z podstawowych badań które w dużej części wystarcza do określenia co Ci dolega?
#!$%@? jak ja bym pracował w recepcji to wstydził bym się komuś zaproponować termin do lekarza na następny rok.


@kodecss: No i to jest dramat. Zresztą, dopiero co wczoraj czytałam że na wizytę do endokrynologa czeka się ok 6 lat we Wrocławiu.
@kodecss witaj, mój kumpel miał bardzo podobne objawy rowniez pojechał na spr tylko z taką różnica że w Niemczech, trzymało go 2 tygodnie i robili wszytkie badania. Okazało się że choruje na to.
https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-pokarmowy/choroba-lesniowskiego-crohna-rozlegly-stan-zapalny-ukladu-pokarmowego-aa-i47g-e6d5-Yroi.html
Nie wiem czy to co u Ciebie jest tym samym, dali mu jakieś leki i diete.
PS jakieś 2 tyg. przed tym '' atakiem '' dostał jeszce jakieś dziwnej wysypki na twarzy
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
@kodecss: daj znać jeśli będziesz dalej się badać na własną (prywatną) rękę.
Ja mam problem natury żołądkowej, zgina mnie z bólu tak nagle, przerażający ból i od razu mi słabo. Przez covida wszyscy mają mnie w dupie od marca XD