Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Od dzisiaj w Białymstoku funkcjonują hulajnogi elektryczne od bolta, ceny jak na zdjęciu, duży plus za darmowe odblokowanie. Wyglądają bardzo solidnie, zdecydowanie lepiej od tych z blinkee i naminuty które nie dość że są już strasznie zajezdzone, to te z blinkee od początku były gówniane. Trzeba będzie przetestować
#bialystok #bolt #hulajnogaelektryczna
PanPrezes_PL - Od dzisiaj w Białymstoku funkcjonują hulajnogi elektryczne od bolta, c...

źródło: comment_1596681124nJxRTAh0wic6dG15vvznla.jpg

Pobierz
  • 13
@PanPrezes_PL: co Ty mówisz, blinkee są kozackie. Mają tylko niewygodne dzwonki. Ale naminuty są bardzo lekkie i niezbyt wygodne, za to na blinkee można sobie swobodnie popier... pojeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanPrezes_PL: ja jeżdżę boltami w Krakowie i wg mnie to najlepsza sieć. lime czy blinkee strasznie się tłuką, bo kierownica i podstawą nie są ze sobą zespawane jak w przypadku bolta. Dodatkowo nie udało mi się trafić hulajnogi z tych sieci które miałyby powyżej 15km zasięgu a bolt zawsze koło 20-30 km w baterii. No i przede wszystkim cena. O ile wiem to chyba jako jedyni nie biorą 3 zł za
@PanPrezes_PL: Na plus Bolta duży zasięg i solidność hulajek. Na minus sztywne ograniczenie prędkości do 25 km/h, przez co jadąc z górki hulajnoga sama zaczyna hamować.
Zaletą blinkee za to jest lepsza amortyzacja. Jeżdżę w Lublinie, chodniki na „moich” trasach są okropne i na blinkee dużo mniej trzęsie, na bolcie momentami mam wrażenie, że wstrząsu mózgu dostanę :/ No i w Lublinie blinkee ma sporo większą strefę
@MatiPuchacz: dzisiaj przetestowałem i naprawdę dają radę te bolty, i zdecydowanie najkorzystniejszej wychodzą , spod gołębia na dworzec unikając maksymalnie świateł wyszło mnie tylko plus minus 5zl, spowrotem tyle samo. Jedyny minus to te sztywno ustawione 25kmh, jak jedziesz z górki to strasznie #!$%@?, ale po za tym jest spoko. Mają 10 calowe koła więc na plus, rekompensują brak amortyzacji
No i w Lublinie blinkee ma sporo większą strefę


@Zaff: No nie koniecznie, zależy gdzie ktoś się przemieszcza u mnie na osiedlu są tylko bolty. albo zarówno bolt jak i to drugie mają bardzo wąskie strefy i powinno to być zdecydowanie rozszerzone na obszar całego miasta.

fakt faktem bardzo twarde są, i jest duża różnica między nawierzchniami w komforcie.

bolt zawsze koło 20-30 km w baterii.

@Wodolejec:
Oni jest zbierają,