Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: to tylko pokazuje jakim ignorantem jesteś, podrzucasz jakiś gówno obrazek do wykresu który jasno pokazuje że otwarcie szkół w izraelu przyczyniło się do masowego wzrostu zakażeń, ale tak ty pracujesz zakładzie z 7 tysiącami i nikt nie choruje to tak musi być wszędzie.
  • Odpowiedz
@szyryfyry1 "obcowanie z inaczej myślącymi i zachowującymi się ludźmi", gdyby to chociaż byli ludzie myślący i nie zachowujący się jak dzikusy, albo najgorsza patologia
  • Odpowiedz
Według mnie 2 tygodnie i juz będą zamykać XD


@Mietek_02: będzie wesoło. Wcześniej czy później ktoś z rodziny któregoś dziecka będzie miał wykrytego wirusa - automatycznie wyłączamy całą klasę i nauczycieli, na dwa tygodnie. Do tego, jeśli nauczyciel jest na kwarantannie to nie może nawet nauczać zdalnie.
Więc jeśli nie będzie nawet globalnego nakazu zamknięcia szkół, to po chwili i tak będą pozamykane...
  • Odpowiedz
No tak chorzy bezobjawowo i te zniszczone płuca xD


@szyryfyry1: o tych zniszczonych płucach od początku słychać... ale głównie na podstawie przypadku tego wycieczkowca. Tyle, że takimi wycieczkowcami to w sporej mierze pływają różni emeryci - ile tych uszkodzonych płuc już wcześniej było w kiepskiej formie?
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: napisałem wyżej, jak się skończy puszczenie dzieci do szkół. I to nie tyle puszczenie dzieci do szkół stanowi problem, co przesadzona reakcja na styczność z osobą chorą/podejrzaną. Po prostu po kilku tygodniach szkoły będą całkowicie sparaliżowane i nawet nauka zdalna nie będzie mogła być realizowana.

Nie żebym chciał tej nauki zdalnej - przy dwójce dzieci ja miesiąc spędziłem z nimi dzień w dzień żeby jakoś to ogarnąć, potem temat przejęła
  • Odpowiedz
w miasteczkach czy na wsiach gdzie jest jedna czy dwie szkoły no to fakt każdy mieszka w obrębie 10 min od siebie, ale wystarczy większe miasto i przecież 90% z tych dzieciaków nie widziało się od marca na żywo


@Lefty: właśnie ja bym powiedział że jest odwrotnie. Wielokrotnie pada argument "wszystkie dzieci z klasy są zazwyczaj z jednego osiedla" a jako osoba mieszkająca w bardzo małym miasteczku to mogę cię zapewnić,
  • Odpowiedz