Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak oceniacie poszczególne marki sportowych butów jeśli chodzi o trwałość, bo próbowałem kilka tych popularnych marek i jedynie Umbro mi odpowiada. Buty typu do chodzenia po chodniku. Zazwyczaj większość padała po pół roku, gwarancja nie uznana za źle użytkowanie. Adasia nie próbowałem, bo po prostu żadne mi się nie podobają, nie podążam za modą i trendami. Kilka lat temu kupiłem sobie fajne buciki, które mi się spodobały, do tego impregnat w sprayu w sumie chyba za 190 zyla. Śmigałem chyba 1,5 roku i dokupiłem sobie drugie inny krój i kolor i podobna cena. Minęły chyba że 2 lata i obie pary są w zajebistym stanie(a robię kilka km do roboty z buta). Kilka razy prane w 20 stopniach i impregnowane po tym. Jedyna wada to, że w jednym z butów mi się zagina wkładka, co po paruset metrach czuć.
Jest coś lepszego?
#buty #pytanie #umbro #adidas #nike
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RussellSuperFan: no ale na dobre najacze zapłacisz z 700 zł. Ja kupowałem za 190zł max. Jedne mają chyba 4 lata wyglądają spoko, jedynie bieżnik mi się prawie starł na przodzie na pięcie. Nigdy jeszcze bieżnik mi się nie starł przed #!$%@? buta, no może w dziurawych trampkach szkolnych za 10zł. Najgorsze wspomnienie to Reebok. 280 zł. popękały na bokach po 3 miesiącach. Gwarancja nie uznana, bo niby zalane. Nigdy w nich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RadeqW: zerknąłem na nie, xD ale kajaki haha mówiłem, że Adaś mi się nie podoba, bo robi coraz bardziej pajacowate buty. Jeszcze w '00 były spoko, ale wtedy miałem 10 lat i buty z rynku za 30zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RadeqW: nie no serio prychłem. Nie wiem czemu, ale śmieszne są te buty. Wpisałem sobie Umbro w google grafika i 90% mi się podoba, jestem jakiś dziwny? Zrób to samo.