Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nienawidzę jak ktoś mówi durne stwierdzenie "szukasz na siłę". Czy ja kogoś do czegoś przymuszam, zmuszam kogoś w związek? Nie. To źle, że wiem co mnie interesuje a co nie i w co nie chce wchodzić? Dla mnie to jest szukanie osoby z podobnym podejściem i ustalone priorytety. Nie traktuje każdego jako potencjalnego faceta, bo wiadomo, że nie zawsze może to wyjść i duża część tego jest losowa. Ale wydaje mi się, że takie stwierdzenie mówią osoby, które nie szukają związku i frustrują ich aktywne i konkretne działania. Wiadomo, że można się też powoli poznawać przez wszystkie etapy albo liczyć, że los sprawi, że samo spadnie z nieba ale ja myślę, że to jest praca obu stron i bez podobnego podejścia i celów nic nie będzie.
#gorzkiezale #zwiazki
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: Bardziej chodzi o to, że osoby uważają, że samo musi wyjść wszystko z siebie a ustalanie konkretnych celów czy oczekiwań jest już jakąś formą ingerowania w to. Wiadomo, że czasem uczucia nie wychodzą ale nie ma nic złego w szukaniu odpowiednich warunków ku temu aby zmniejszyć prawdopodobieństwo rozczarowania.