Wpis z mikrobloga

Pracuje w sklepie na umowę zlecenie, w swoim grafiku mam dzisiaj na 6.30,patrzę,a tam inna dziewczyna już siedzi na kasie, bo ona ma panieńskie i zamieniła się ze mną
Ja takie wtf, nie zostałam poinformowana, a sama mam ginekologa dzisiaj
Poszłam do kierowniczki, która wróciła z urlopu, pokazuje grafik, okazuje się, że ona ma ten sam co ja :O
A dziewczyna na kasie ma zupełnie inny, poprawiony długopisem(mamy zrobione zdjęcia grafiku)
Dziewczyna zrobiła zdjęcie tego grafiku godzinę WCZEŚNIEJ niż ja
Pytam się kierowniczki co to ma być, a ta mówi, że mamy się dogadać, jej nie było, a nie ma kasjerów na zastępstwo
I proszę bardzo, na 13.30 mam
Nikt mnie nie poinformował, grafik w ogóle był zdjęty przez cały tydzień, ja się nie przejmowałam no bo przecież miałam zrobione zdjęcie
#!$%@? jestem, wiem, że to zleceniówka, ale to straszny brak szacunku
Nie wiem co robić XD mam ochotę to #!$%@?ąć
#pracbaza
  • 122
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@kaborecik a na umowie masz zawarte że musisz składać wypowiedzenie? Często chyba jest tak, że po prostu dzwonisz i mówisz "narazka, już tu nie pracuje" i tyle skoro to nie UoP.

@razoreek:

Jak ma umowę zlecenie i regularny grafik pracy to może w każdej chwili olać przyjście do tejże. Myślisz, że janusz biznesu będzie szedł do sądu z dowodami, które jego samego obciążają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie trzeba pisac na wykopu swoich smutow zeby wiedziec co wykopki zaproponuja i zaplusuja :D

Dla zobrazowania, pytasz chlopakow co siedza ze starymi i ledwo nad ranem skonczyli csa o zdanie co robic w robocie. :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Murasame: po co składać wypowiedzenie? Nie przyjdź do pracy i tyle.

Nikt nie ma Ci prawa potrącić 150zl czy jakiekolwiek innej kwoty za nieobecnosc w pracy. Zresztą w pracy byłaś na czas, to, że nie miałaś roboty to nie Twoja wina

W życiu miałem już takie sytuacje. Raz zle traktowanie pracowników przez szefa na śmieciowce, mobbing i pierdyliony nadgodzin w maksymalnym stresie. Po złośliwości czekałem aż będzie moja nocna zmiana (gdzie
@kaborecik: Jak można być taką osobą bez ambicji i pracować w sklepie? Weź się za siebie i zacznij się doksztalcac leniwa p0lko ja bym czuł wstyd gdybym musiał pracować na kasie, ale jak widać to jest Twój szczyt ambicji. Gdybyś miała honor i resztki godności to rzucilabys tę pracę w tym samym momencie jak to usłyszałas, ale p0lki tego nie posiadają. W końcu taka dobra praca, a z podstawowym pewnie ciężko