Wpis z mikrobloga

@korin_ oczywiście, że nie wszyscy - ba! Nawet uważam, że część osób homo w Polsce jest poszkodowanych przez akcje lgbt która przynosi im więcej szkody niż pożytku, przez akcje tego klauna Gosi czy jak mu tam osoby homo są jeszcze gorzej postrzegane niż przed akcjami jego jak i tęczowej reszty która dwoi się i troi w prowokacjach zwiększających tylko niechęć do nich samych.
@enforcer Daleko jest mi do poparcia prowokacji wykonanych przez kilka osób LGBT, ale twierdzenie, jakoby LGBT zniechęca do siebie ludzi to homofobiczna niespójność. Jeśli ktoś jest homofobem, a takich w Polsce jest od groma, to wystarczy by ktoś był gejem by został opluwanym, a jeśli do tego taki ktoś żyje na jakimś zadupiu to już w ogóle krzyż na drogę. Te naprawdę kilka głośnych akcji sprawiają tylko, że homofob stanie się jeszcze
@enforcer: no niestety - przydałaby się lepszą organizacja. Jednak ja nie mogą ich powstrzymać - sa wolni a może nawet i chcą dobrze ale nie zawsze wychodzi. Ale najważniejsza jest praca u podstaw. Niestety ludzie lubią określać wszystkich innych na podstawie zachowania jednego przedstawiciela - dowodem na to jest główną zalana od już chyba paru miesięcy negatywnymi wpisami o LGBT. Nawet jak Zalando chce walczyć w delikatny sposób z homofobia -
@enforcer: Nie lgbt (w sensie ludzie eee...'nieheteronormatywni') tylko politycy w chamski sposób wykorzystujący te osoby. Polska lewica dla wprowadzenia praw osób lgbt nie zrobiła absolutnie nic. To jest pozorowana gra, żeby przypadkiem ofiara którą tak bohatersko ratujemy, nie przestała być tą ofiarą.
Dzbaniaki typu Fargott czy ten oblech macający się po jajach podczas rocznicy PW to raczej wyjątki, niż reguła.
@enforcer @SmutnyNormik : A ja liczę na to, że homoseksualiści w końcu zrozumieją, że będąc miłym nic nie zmienią. Nie w tym kraju.
Prezydent kraju w którym żyją ich dehumanizuje. Na pokojowych marszach są bici i opluwani. Gdyby nie interwencja służb byliby martwi, staliby się ofiarami zamachów bombowych.
Czas by zaczęli się organizować, tak na poważnie. Pytanie w jakim kierunku powinni iść Guardian Angels czy Black Panthers.
@zioom A to o czym wspominasz to bardzo jednostkowe przypadki. Cd prezydenta to zgadzam sie tylko tu masz akcja reakcja. Środowiska lgbt robia wszystko zeby #!$%@? polakow tęcza na Jezusie generalnie prowokacje o czym mowia sami dzialacze
@PiccoloColo: Osobiście nie uważam się za homofoba. Jednak cykl życia osób LGBT w mojej świadomości wygląda tak: zwykle 3 miesiące jest mi ich szkoda, bo słyszę jakąś smutną historię o współmałżonkach tej samej płci, którzy doznali jakiejś krzywdy przez obecne prawo i myślę sobie: nie no, XXI wiek a tu takie rzeczy. Tak nie powinno być. I potem zwykle okazuje się, że pomysł osób LGBT na walkę z niesprawiedliwością jakiej doświadczają
@enforcer: obserwując ostatnie wydarzenia, też odnoszę takie wrażenie. Nie mam nic przeciwko LGBT, ale część ich akcji, jak np. obwieszanie pomników flagami, jest zwyczajnie niepotrzebna i prowokująca. Zgadzam się z częścią ich postulatów (np. legalizacja małżeństw homoseksualnych), ale wydaje mi się, że powinni się skupić na tym, że od osób heteroseksualnych różni ich głównie orientacja seksualna, a nie np. brak poszanowania do pewnych norm społecznych. Wkurza mnie to, bo uważam, że
@zioom: Droga, którą im proponujesz doprowadzi do jeszcze większej stygmatyzacji ich. Proponujesz osobom, które są w mniejszości żeby zaczęły stwarzać zagrożenie dla większości co gorsza w momencie kiedy łatwo ich powiązać z jakimś ruchem. Przecież po tygodniu byśmy mieli obozy odosobnienia dla nich.

W tym kraju jest więcej osób, które są w nieciekawej sytuacji: większość mężczyzn, osoby z dużymi zarobkami. Gdyby osoby LGBT np. żądały prawdziwego równouprawnienia dla kobiet i mężczyzn