Wpis z mikrobloga

Ej czy ktoś popierający jakieś protesty w związku z aresztowaniem Martoga mogli by mi powiedzieć w czym problem? Bo jak rozumiem to jest to aresztowanie za demolowanie mienia prywatnego i publicznego oraz za złamanie warunków aresztu domowego. Czy nie uważacie że za coś takiego powinno się być aresztowanym? Jakie jest wasze zdanie? Co byście doradzili wymiarowi sprawiedliwości, gdyby ta osoba nie była w ogóle zaangażowana politycznie? Pytam w 100% poważnie, próbuję zrozumieć, a nikt nie chce ze mną o tym nawet rozmawiać. #neuropa #pytanie #powaznepytanie #lgbt
  • 25
@sir_grzech: @Lisek_Chrystusek: Z tego co czytałem:

"Michał Sz. został zatrzymany miesiąc temu za napaść na kierowcę ciężarówki Fundacji Pro Prawo do Życia oraz zdemolowanie pojazdu. Wówczas zastosowano wobec niego dozór policyjny, jednak aktywista w międzyczasie brał udział w profanacji warszawskich pomników, do jakiej doszło pod koniec lipca. Dlatego też sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego aresztu, na okres 2 miesięcy."


Z tego wynika, że areszt jest dlatego, że dozór
@Lisek_Chrystusek: no jest to celowe obrażanie ludzi, dla których ten pomnik jest ważny i coś znaczy. To jakby ktoś inny się zesrał na flagę LGBT. Zwykłe szczeniackie agresywne zachowanie, plus akurat profanacja pomników jest przestępstwem. Plus chyba głównie chodziło jednak o złamanie warunków dozoru policyjnego, co już jest grubym przestępstwem.
@contepartiro w Europie Zachodniej i Ameryce oraz Kanadzie lewica prześladuje normalnych ludzi i jest bezkarna. Nie wiem o jaki jeden wór Ci chodzi... Prawo powinno być dla wszystkich takie samo. A widać jak jest w tych postępowych krajach
Wetknięcie flagi na pomnik religijny jest wg: Ciebie tym samym co obsranie czegoś? Nie kumam LGBT nie mogą wierzyć w Jezusa? W końcu wg osób wierzących to on ich takimi stworzył, a Jezus głosił miłość i równość wszystkich osób.


@a-duRRud-a: w obu przypadkach robi się to, aby wkurzyć drugą stroną. Zwykła prymitywna agresja.

ja powiedziałem że niszczyli radiowóz


@sir_grzech: wiem, że to ma małe znaczenie, ale to nie był radiowóz