Wpis z mikrobloga

Po lewej homoseksualista, któremu należy się szacunek, akceptacja jego odmienności oraz święty spokój.
Po prawej atencjusz, bandyta, pseudodziałacz organizacji szkodzącej osobom o odmiennej orientacji.
Taka jest różnica między gejem a oszołomstwem lgbtqwerty.
#bekazlewactwa #lgbt #bekazlgbt #takaprawda #bekazpodludzi #neuropa
Pobierz Basiura89 - Po lewej homoseksualista, któremu należy się szacunek, akceptacja jego od...
źródło: comment_1596892743n1TwFOKS8vO2kACh7UiMWM.jpg
  • 80
@JakovKarnic: nie rozumiesz. Poprostu nie rozumiesz calego zamyslu. Geje byli i beda. Ale po cholere sie obnosic w tak ostentacyjny i urągający ludzkiej godnosci sposob. Oszolomy qwertyuiopasdffgghjjkzzxcvvbnm póki tego nie pojmna to nic nie ugraja na tym polu wśród opini spolecznej
ten pierwszy nie niszczy cudzej własności


@Matrioszkawkieszeni: każdy homoseksualista niszczy cudzą własność?

Bo ten pierwszy jest normalny i nie zachowuje się jakby był niespełna rozumu


@elektryczny_pastuch: bo nigdy nie pokazał się ze swoim partnerem?

bo po jaki grzyb mają się z nim obnosić


@eshape55: bo jaki grzyb Andrzej Duda obnosi się ze swoją seksualnością? Albo pierwsza lepsza para na ulicy? Albo ludzie, którzy biorą ślub i publicznie chwalą się
Dlaczego osoby homoseksualne, które zasłużyły bardziej na akceptacje to osoby, które trzymają swoje życie prywatne w tajemnicy?


@JakovKarnic: Właśnie dlatego - bo trzymają swoje życie prywatne w tajemnicy. Nie ma w tym nic złego. Gdyby tak większość osób z środowiska LGBT postępowała to by całego tego problemu nie było.
@JakovKarnic: Odpowiem pytaniem na pytanie - dlaczego mieliby chcieć robić to samo co osoby hetero?
Osoby, o których mowa wiedzą, że są mniejszością, wiedzą, że muszą się dostosować do ogółu, nie chcą się narzucać z swoimi innymi niż większości preferencjami - szanują obecną sytuację i przez to mają także szacunek ogółu społeczeństwa. Nie szukają konfrontacji, nie dążą do generowania konfliktów, których i tak mamy już dziś za dużo.
Z czasem społeczeństwo
dlaczego mieliby chcieć robić to samo co osoby hetero?


@mroznykasztan: bo tak jest. Osoby nieheteroseksualne także mają uczucia i kochają innych ludzi. Chcą z nimi być, wspólnie wychowywać dzieci czy móc wziąć ślub. Tak samo jak osoby heteroseksualne.

wiedzą, że muszą się dostosować do ogółu, nie chcą się narzucać z swoimi innymi niż większości preferencjami - szanują obecną sytuację


@mroznykasztan: to jest #!$%@? myślenie. Bo co mi, osobie heteroseksualnej, przeszkadza,
@JakovKarnic jesteś bystry jak woda w stawie- jak większość osób z tego środowiska. Dlatego bardzo ładnie idzie wam stopniowe zniechęcanie ludzi zamiast otworzyć stopniowo jakiś nowy rozdział xD

Nie, nie dlatego, że się nie afiszuje (chociaż to też jest element, homoseksualizm nie jest dla nas norma i dwóch facetów idących za rękę to nie to samo co dziewczyna z chłopakiem) istnieje po prostu różnica pomiędzy gejem a pedałem. Gej nie próbuje mnie
jesteś bystry jak woda w stawie- jak większość osób z tego środowiska.


@elektryczny_pastuch: po co mnie obrażasz? Czy ja kogokolwiek obraziłem w tym temacie? Nie potrafisz inaczej prowadzić rozmowy. Właśnie przez takich ludzi jak ty następuje wzrost napięć.

homoseksualizm nie jest dla nas norma i dwóch facetów idących za rękę to nie to samo co dziewczyna z chłopakiem


@elektryczny_pastuch: podobnie normą w Polsce nie jest chociażby Polak+osoba o żółtym kolorze
@JakovKarnic ale pokaz mi gdzie PiS okazuje brak tolerancji lgbt XDDD tylko błagam nie cytuj słów dudy

Mogę prowadzić rozmowę normalnie ale mam alergie na głupotę. Naogladali sie propagandy i innych wysrywow-mysla, że z dnia na dzień lgbt może zacząć się panoszyć i dyktować pod swoje dyktando xD

Na prawdę nie wiem kto całą tą falą zarządza ale jest głupi jak but. Aktywność lgbt jest idealnym przykładem jak ZNIECHECIC a nie zachecic
PiS okazuje brak tolerancji lgbt


@elektryczny_pastuch: nazywanie kogoś tęczową zarazą, to pewnie nie jest brak tolerancji, ale wyszukany akt sprzeciwu, wobec ludzi którzy walczą o swoje prawa.

dyktować pod swoje dyktando


@elektryczny_pastuch: ale LGBT nie chcą rządzić. Chcą żeby nie nazywano ich pedofilami, żeby mogli zarejestrować związek ze swoim partnerem oraz żeby jeden z nich mógł zaadoptować np. dziecko partnera z poprzedniego związku. Co jest w tym złego? Przecież prawa
@JakovKarnic: oczywiscie, ze lgbt chce rzadzic. Malutki % spoleczenstwa rzuca sie jak wesz na grzebieniu i chce ustawiac innych po kątach. Wybory dla tego pozostałego powiedzmy 90% spoleczenstwa sa dwa- grzecznie przytakiwać i być przychylnym- lub przyjac łatkę homofoba, faszysty itd itd bla bla bla...

adopcja dzieci przez homoseksualne pary to patologia, na szczescie prawdopodobnie szybko w naszym kraju nie przejdzie. Polska dzieki temu, ze jest takim trochę "zaściankiem" nie jest