Wpis z mikrobloga

Po lewej homoseksualista, któremu należy się szacunek, akceptacja jego odmienności oraz święty spokój.
Po prawej atencjusz, bandyta, pseudodziałacz organizacji szkodzącej osobom o odmiennej orientacji.
Taka jest różnica między gejem a oszołomstwem lgbtqwerty.
#bekazlewactwa #lgbt #bekazlgbt #takaprawda #bekazpodludzi #neuropa
Basiura89 - Po lewej homoseksualista, któremu należy się szacunek, akceptacja jego od...

źródło: comment_1596892743n1TwFOKS8vO2kACh7UiMWM.jpg

Pobierz
  • 80
@JakovKarnic: Konstytucja mówi jasno czym jest małżeństwo, prawo adopcyjne jest bardzo rygorystyczne i wzorcowe pary muszą się naczekac na adopcje. A jako, że większośc Polaków nie popiera małżeństw osób homoseksualnych to zagłosowali na taką partie której postulaty odpowiadały ich przekonaniom. Niestety na tym polega demokracja
czym innym są przypadki losowe oraz rozkład pożycia


@Basiura89: Brawo, istnieje więc możliwość, że osoba biseksualna (z dzieckiem) poza osobę homoseksualną i będą chcieli założyć rodzinę. Dlaczego więc osoba homoseksualna nie może adoptować dziecka, żeby móc chociażby uczestniczyć w wywiadówkach czy móc załatwiać rzeczy w szpitalach. Czy to nie jest przypadek losowy?

narażanie dzieci na siłę


@Basiura89: ale dlaczego mówisz o narażaniu, skoro takie adopcje funkcjonują w wielu krajach? Były
@JakovKarnic: a z konstytucją to faktycznie masz racje, doczytałem sobie, tylko nie rozumiem jakich nas to gryzie XD to jest moje prywatne konto i z nikim go nie dzielę, tak samo jestem za młody żeby pamiętać PRL i czasu towarzyszów obywateli
nie wiem dlaczego, ja nie jestem zwolennikiem zakazu adoptowania dziecka partnera
demokracja to przecież jest dyktat większości nie licząc utopijnych wizji. w wiekszosci panstw opierajacych sie na demokracji władza ślizga
@JakovKarnic jest przypadek losowy, ale do tego powinny zostać stworzone związki partnerskie. Jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, rzeczywiście są badania, które wskazują na brak wpływu rodziców jednopłciowych na dziecko, ale pod uwagę trzeba brać również wpływ stygmatyzacji na takie dziecko, a nie tylko bezpośredni wpływ rodziców. Polska zdecydowanie nie jest gotowa na taką ewentualność.
ale pod uwagę trzeba brać również wpływ stygmatyzacji na takie dziecko, a nie tylko bezpośredni wpływ rodziców. Polska zdecydowanie nie jest gotowa na taką ewentualność.


@Basiura89: to nie jest wina tej rodziny. Państwo powinno brać pokrzywdzonych pod swoje skrzydła i karać tych, którzy łamią prawo (także Margot, zgadzam się w tym pełni, ale w normalny sposób, a nie pokazówkę).
Jeśli to ma być warunek, że małżeństwo, bez nazwy małżeństwo to spoko.
@JakovKarnic: to bardzo dużo teoretyzowania i traktowania prawa i organów prawodawczych jak odizolowanych od politycznych gier i zawirowań. mniejszość niemiecka np. ma zagwarantowany mandat poselski. środowisko LGBT i dyskusja na ten temat to dosyć świeża rzecz, która wymaga, aby społeczenstwo dojrzało do niej, bo póki co to jedynie obie strony obrzucają sie błotem jak małpy. natomiast bardzo niepokoi mnie to, że temat dotyczący bezpośrednio ok. 2% społeczeństwa stał się sprawą decydująca
nie, to jest atencjuszka szukająca sensacji i zadymy


@Basiura89: to właśnie dzięki takim ludziom dochodziło do przemian na zachodzie w kwestii osób nieheteroseksualnych. Twoje podejście sprawi, że nigdy nie doczekaliby się równych praw.

mniejszość niemiecka np. ma zagwarantowany mandat poselski


@ScapularNotch: nie ma zagwarantowanego.

to dosyć świeża rzecz,


@ScapularNotch: ile, 100 lat? W Europie Zachodniej i USA także zdarzał się sprzeciw. Pytanie czy my jesteśmy częścią tego samego kręgu
@JakovKarnic: przez to że komitety narodowe są zwolnione z progu 5% to w przypadku gdy mniejszość niemiecka zdecyduję sie zagłosować na Mniejszość Niemiecką mandat poselski jest uzyskany z prawie 100% pewnością (od czasu wyborów w 1991 mają min. 1 mandat poselski co wybory).
dialog odnośnie osób LGBT jest w Polsce świeżą rzeczą, jak twierdzisz inaczej to dwie litery (XD)
nie decyduje o 100% życia tylko albo aż o kwestii zawierania związków
gdy mniejszość niemiecka zdecyduję sie zagłosować na Mniejszość Niemiecką mandat poselski jest uzyskany z prawie 100% pewnością


@ScapularNotch: to prawda, ale jednak musi zagłosować MN. Nie mają go z automatu. Gdy MN zagłosuje na kogoś innego, to MN nie dostanie mandatu.

dialog odnośnie osób LGBT jest w Polsce świeżą rzeczą


@ScapularNotch: Parady równości są w Warszawie od 20 lat.

różnica między 22 a 23% to różnica ~8,5mld zł w tym
małżeństwo to mąż i żona, a dziecko aby się prawidłowo rozwijać potrzebuje wzorców i opieki od obojga rodziców


@Basiura89: #shitwykopsays koleżko. Chyba, że Twoim zdaniem dziecko do 18. r.z. żyje zamknięte w wieży z rodzicami. Albo masz jakieś argumenty za wpływem rodziców na orientację seksualną, co byłoby sensacją. Albo uważasz, że w ogóle odwiecznie naturalne jest wychowanie dziecka przez monogamiczny związek dwóch osób (wielkie x D).

Pleciesz bzdury i to Ty
@JakovKarnic: jeśli wierzyć wikipedii to pierwsza parada została zorganizowana w 2001 roku, czyli ze 100lat zrobiło się 20, w 2008r. w marszu wzięło udział mniej niż 2tys uczestników, a większego rozgłosu nabrała jakoś około 2010 roku. jeżeli marsz na 2 tys. osób mówi o tym że w Polsce panuje dyskusja i oczy społeczeństwa zwrócone są na problem to nie wiem, może mamy troche inne definicje debaty publicznej.
nie wiem czemu porównujesz