Wpis z mikrobloga

Bolek Maciaszczyk, najciekawszy polski rusznikarz w mojej opini, o ile pamiętam był konserwatorem zabytków a wyspecjalizował się w historycznej broni z zamkiem kołowym (wcześniejsza jest tylko lontowa)
Każdy kto strzelał z #czarnoprochowce po wejściu pierwszej ustawy o replikach i udzielał na bron.iweb będzie go kojarzył. Kto nie to odsyłam do jego fb
https://www.facebook.com/bolek.maciaszczyk?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARDijEXgz17aeCjgVvbKSUV3AcQOCh_q2n1_DQiTIRq8d2PKzp5vKBYyhNUIwQ2TUhpbqMB7eSR5_c_K&hc_ref=ARRNNmTQyAxnHdjUuyQmb2w_m6OFHeu0ntrT_lKqdZDZklho-nHR3FkYSsspGo48IIA&fref=nf

Na zdjęciu inkrustracja kością strzeladła nad którym teraz pracuje, większośc broni zamawiają zagraniczni pasjonaci i kolekcjonerzy, ceny na zamówienie zaczynały się w okolicach 3k€ kiedy ostatnim razem pytałem (nie było to w tym roku)

#bron #strzelectwo #historia #strzelectwohistoryczne i #rekonstrukcjahistoryczna chociaż jest to w pełni funkcjonalna broń palna
suqmadiq2ama - Bolek Maciaszczyk, najciekawszy polski rusznikarz w mojej opini, o ile...

źródło: comment_1596901775Wh2uEyrEIorv39MQd3Ia43.jpg

Pobierz