Wpis z mikrobloga

Właśnie dziś kończę 38 lat. Podsumowując moje dotychczasowe życie to:
- w tym roku postanowiłem wziąć się za siebie byłem u psychiatry mam terapię
- pozbyłem się statusu czarodzieja u roksanki ( ͡ ͜ʖ ͡)
- akcja #tinder i próba wyjścia z przegrywu na własną rękę
- próba zrobienia prawa jazdy pomimo 5 prób nie udało się na razie robię przerwę i zaczynam od września.
- ogarnęcie swojego wyglądu
Przez kilka miesięcy zrobiłem lekki progres w swoim życiu. Dalej nie mam nikogo kto by mnie kochał, prócz rodziców z którymi mieszkam. Nie mam zatrudnienia ani skończonej żadnej szkoły.
Rodzice dają mi pieniądze i biorę rentę. Moje dotychczasowe życie to spektrum porażek zarówno mentalnych (nieudane próby nawiązania relacji, odrzucenie przez #rozowypasek) jak i sytuacji życiowej brak prawa jazdy pomimo prób czy wykształcenia. Ale nie poddaje się próbuje na wszelkie metody wyjść z tej sytuacji wiem, że zrobiłem malutki krok do przodu, ale zawsze cos.
Chciałbym się zająć sprawami duchowymi i pogłębić relacja z samym sobą. Szczęście to nawyk moi drodzy, żadna dziewczyna czy materialny element wam go nie da. Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja, wszystko jest chwilowe. Nieustannie się rozwijam i inwestuje w siebie. Czasem bywa trudno bo prócz siebie na nikogo nie mogę liczyć. Mam psa, którego już pokazywałem ale to nie to samo co człowiek. Jedyne czego żałuję to że jesteśmy edukowani iż człowiek do szczęścia potrzebuje drugiej istoty. Chciałbym być wychowany i dostosowany do takiej stylu życia jaki wiode. Kompletny brak znajomości, brzydki wygląd i brak funduszy większych niż kilkaset złoty. Jestem ciekaw czy gdybym urodził się jako mistyczny #chad to czy życie potoczyło by się inaczej. Podejrzewam, że tak dostawałbym atencje każdy chciałby wysłuchać moich problemów i nie miałbym żadnych komplikacji z płcią przeciwna. Niestety pogodziłem się ze swoim stanem i czuję się z każdym dniem coraz lepiej. Zmieniłem swoje priorytety i osiągam spokój. Kwestie materialne coraz mniej mnie interesują, tak samo jak i inni ludzie. Moje przyszłe cele to zdać w końcu prawko, zainwestować w samochód. Chciałbym udać się do szkoły i ja skończyć. Jeśli się uda to iść na studia. Znaleźć pracę i odbić się od dna w którym jestem. Wierzę że się uda mam motywację. A teraz moje drogie wykopki idę świętować moje 38 wiosenek. BEZ KOBIETY, BEZ PIENIĘDZY, BEZ WYKSZTAŁCENIA, PRAWA JAZDY, ALE Z INNYM NASTAWIENIEM.
#incel #chad ##!$%@? #bluepill #logikarozowychpaskow #rozowypasek #stulejacontent #redpill #blackpill #urodziny #polska #przegryw
Agret - Właśnie dziś kończę 38 lat. Podsumowując moje dotychczasowe życie to:
- w tym...

źródło: comment_1596946002bNiTH3ohyx5a91Vf7d4dCF.jpg

Pobierz
  • 35