Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkorwina #konfederacja
Jak p0lska prawica nisko upadła, że ktoś taki jak ja, który miał mocno prawicowe poglądy praktycznie musi przejść na stronę lewactwa, żeby niewykształconych, przestraszonych kolorowymi flagami szczurów striggerować.
Na dokładkę mamy tutaj fobię przed "szmatą na ryju", wstawiają jakieś #!$%@? o wolności, pseudobadania seby z 3 klasy gimnazjum, że nie pomagają na nic a prawda jest tylko jedna - Wali wam z ryja bo nie myjecie zębów i jak macie maskę na waszych p0lackich ryjkach to cały ten smród zamiast uciekać na zewnątrz wraca do właściciela. Przestańcie sobie dorabiać do tego ideologie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@selawi: p0lko, ale co mnie to interesuje co robią w sejmie i co sprzedają w biedronce? Jeszcze jakiś fikołek? Po porstu umyj zęby, szczoteczka i pasta nie są drogie, a umyjesz kły w 2 minuty, więc i dużo czasu nie stracisz
wstawiają jakieś #!$%@? o wolności,


@bigpaws: dla nich wolność to "wolność od lgbt" xD

jeszcze ze 2 lata temu, mimo że konwencja Stambulska była podpisana, nie było problemu. Wtedy problemem byli uchodźcy i islam. Cała główna #!$%@? islamem i prawaczkami od "polska dla polaków, anglia dla anglików i polaków".

Ciekawe jaki będzie następny wróg prawicy - ateiści? Leworęczni?
@kexus512: No właśnie mi nie zależy, odcinam się od polskich szczurów z prawicy. Obecnie popieram orgie LGBT na głównych ulicach miasta. Postuluję jeszcze o burzenie katolickich pomników ale o to postulowałem jeszcze przed zmianą poglądów, w cywilizowanym kraju nie ma miejsca na jakiekolwiek religie typu islam czy chrześcijaństwo.

Na szczęście przy kwestiach gospodarczych wciąż mogę mieć poglądy prawicowe, bo większość wykopkwych prawaków to przegrywy na utrzymaniu rodziców i sami ciągną zasiłki,