Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Marzę o związku ze sporo starszym mężczyzną (starszym około 10 lat), ale bardzo zadbanym jak na przykład ten ze zdjęcia. Takim bez siwych włosów, oznak starzenia, zmarszczek, ze świetną sylwetką, gustownie ubranym, bogatym, mającym dobrą pracę. Chciałabym żeby traktował mnie jak córeczkę, mówił podczas seksu, że jestem jego uroczą dziewczynką, ja traktowałabym go jak tatusia. Dodam, że wychowałam się bez ojca. Czy to dlatego mam takie fantazje?
#pytanie ♯pytaniedoeksperta #zwiazki #seks#rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3004450010a81b084b404d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Marzę o związku ze sporo starszym m...

źródło: comment_1596994888p8qPMa8cOgck6rUgwXbuB2.jpg

Pobierz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania Chcesz zrobić sobie relacje rodzicielska z inną osobą. Zdarza się często u obu płci. U kobiet jest to trochę bardziej akceptowalne aczkolwiek na dłuższą metę to zły pomysł. Taki związek Cię nie rozwinie, nie rozwiąże twoich problemów. Wręcz przeciwnie.

Najlepiej by było gdybyś pogadała o tym z psychologiem, pewnie przechodzilabys mocną transferencję którą trzeba by przepracować.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Po prostu jesteś gimbusiarą i mangozjebem jednocześnie. Być może z tego wyrośniesz
Najgorszy gatunek samicy. Wiem bo miałem takiego podludzia
Całe życie będzie tylko patrzeć za żółtymi kuśkami bo się naogląda ryżowych teledysków gości którzy mają więcej operacji plastycznych niż włosów na głowie.

Coś ci powiem, bo niestety muszę pracować z żółtkami.
To są syfiarze i brudasy którzy nie potrafią sznurowadeł zawiązać. Ściągają portki i wiatr im hula po