Wpis z mikrobloga

@lubii Korwin ma małego #!$%@?. Uderzył się w pierś twierdząc, że gdyby wiedział o planach kaczki to broniłby Bronka jak konstytucji, jednak w dużo bardziej krytycznym czasie dla Polski Trzaskowski okazał się zbyt tęczowy dla starego badboja. Polityczny celebryta, byleby o nim mówiono.
  • Odpowiedz
@lubii to ma być odwrotna Ukraina. Zachód zdestabilizowali ich by przeciągnąć na swoją stronę. Putin oczywiście wziął swoje minimum: Krym i Donbas. Jak padnie Łukaszenko, to Białoruś pójdzie pod but Rosji. Capiszi? :)
  • Odpowiedz
@lubii JKM stanowi taki katalizator dla pogladów bliżej Rosji/antyeuropejskich przy czym nie jest stricte prorosyjski ani nie pracuje dla nich bo był siedział w sztumie. Wg mnie to po prostu cyniczny gracz w te klocki
  • Odpowiedz
@wolny_kangur Korwin sobie na spokojnie jeździ do Rosji, był odcinek nawet z nim "60 minut" w rosyjskiej tv czy chodzi do ambasady RF na dzień "pobiedy". Jednakże jakby rzeczywiście by dla nich robił by sobie grzał puchę jak Mateusz Piskorski
  • Odpowiedz
@wolny_kangur czy moja wypowiedź jest w ogóle nacechowana pozytywnie czy negatywnie ? :D raczej nie, Korwin robi pitos, co jakiś czas nowa żona, ludziom leci piana z ust i nadal funkcjonuje w polityce od lat 90tych
  • Odpowiedz
@wolny_kangur:

Nagle uważacie, że wpisy na FB mają jakąś sprawczą moc


Nie, ale reprezentują poglądy osoby która jest aktywnym politykiem w tym kraju i która ma wielu sympatyków na tym portalu.

Jak te pieniądze zainwestowane przez Putina w działalność Korwina się opłaciły


Patrząc na wykopowych 'wolnościowców' którzy zakazaliby wszystkiego co uznają za 'lewackie' na wzór rosji, to myślę że działa. Rzecz w tym że coś mi się zdaje, że oni to
  • Odpowiedz
Nagle uważacie, że wpisy na FB mają jakąś sprawczą moc? Jaki to ma wpływ na Polskę? Jeśli by oczywiście przyjąć wasze argumenty. Jak te pieniądze zainwestowane przez Putina w działalność Korwina się opłaciły?


@wolny_kangur: Nie twierdze, że putin inwestował w Koriwna (chociaz za wyizyty na Krymie czy Czeczeni coś pewno dostał), ale Rosja dba o to, aby były srodowiskai osrodki na zachodzie mowiace chociaz czesciowo narracja Kremla.
Już samo to sie
  • Odpowiedz
@musztym Pierwszy cytat mi się nie podoba, reszta niestety prawdziwa. Pomijam fakt, że to kilku słowny wycinek jego zapewne długich wpisów.

@szurszur
@Ofacet
No dobra, macie swój ogląd sprawy ale najważniejsze w tym o co mi chodzi to to, że sprawa nie jest taka prosta jak próbujecie ja przedstawić. Geopolityka innymi prawami się rządzi niż emocje i przekonanie o słuszności. Wypadkowa sił jest często dla nas niekorzystna i nie w smak. Ale
  • Odpowiedz