Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #konfederacja #bialorus Weźcie mi wytłumaczcie, jak ludzie(konfederaci), którzy sami się uważają za patriotów i stawiają go wysoko w hierarchii wartości, twierdzą że są gotowi oddać życie za własny kraj, mogą jednocześnie przyklaskiwać reżimowi, który pacyfikuje siłą i przemocą protesty analogicznych patriotów, którzy właśnie oddają być może swoje życie za kraj, który kochają i w którym mieszkają? Jak wszyscy patrioci w Europie zostaną pozamykani w więzieniach przy waszej obojętnej postawie, to z kim będziecie tworzyć Europę wolną od zgniłego marksizmu?

Mikka - #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #konfederacja #bialorus Weźcie mi wytłumac...

źródło: comment_1597143492Wd079eecu81dJRwq2tnzTh.jpg

Pobierz
  • 57
@Mikka: Ja się bardziej zastanawiam jak to możliwe że ludzie uznający się za wolnorynkowców mogą przyklaskiwać reżimowy którego polityka gospodarcza opiera się państwowych przedsiębiorstwa, kołchozach i skomplikowanej biurokracji torpedującej prywatne biznesy. Ba dzbany pokroju byłego posła Jacka Wilka twierdzą że tam łatwiej prowadzić biznesy niż w Polsce choć żadne dane tego nie potwierdzają.
@Mikka: Za kraj, czy naród? Bo za kraj, to akurat poświęca się ichniejsza policja i wojsko ( ͡° ͜ʖ ͡°). A konfederatom raczej nie chodzi o to, że Łukaszenka jest dobry, tylko o to, że Łukaszenka to stabilność i spokoj za wschodnią granicą, a to jest nam na rękę. Inna sprawa, że muszą się pchać w takie tematy, które jednoznacznie ich klasyfikują, bo sa łasi na atencję