Wpis z mikrobloga

@Mave: no stary. Oczywiście to nie jest regułą, ale patrząc po rzetelności i jakości w TVP to jak niby wyłaniają kandydatki na różne stanowiska? Wiedzą? Doświadczeniem? Prawdomównością? xD Może nie wszystkie stanowiska, ale niektóre pewnie jest na zasadzie kto lepiej wyczyści pałę decydującemu ten ma stanowisko. TVP to spółka państwowa, już dawno nie jest telewizją publiczną. Prezes NBP ma przy sobie 2 dupodajki na zawołanie jako asystentki. Czemu w takim TVP
N.....N - @Mave: no stary. Oczywiście to nie jest regułą, ale patrząc po rzetelności ...

źródło: comment_1597217045kO4mYBu2SA8t8qsfP3E26b.jpg

Pobierz
@NickciN: Powiem Ci coś w tajemnicy - tak, wybierając PREZENTERKĘ W TV ludzie kierują się wyglądem. Brawo za odkrycie.
Co nie oznacza automatycznie że ładna kobieta na stanowisku prezenterki w TV musiała komuś obciągnąć żeby dostać posadę. Nie wiem co trzeba miec w głowie żeby w ogóle łączyć takie wątki.
@Mave: Czyli uważasz, że państwowe spółki są rzetelne i nie są robione tam wałki? Ostatnio było o przetargu na nowe samochody. Przetarg rozpisany konkretnie pod jeden samochód. Prezes NBP jeździ wszędzie z 2 lalkami które robią za jego asystentki, ludzie nawet nie wiedzą po co one są bo nie umieją one same odpowiedzieć co robią. To jest spółka PAŃSTWOWA gdzie ma zapewnione 2mld co roku od państwa. Oni nie utrzymują się
@Mave: I mówię konkretnie o sytuacji TVP. Nie o innych stacjach, nie o tym że to jest regularne. Mówię tutaj o TVP. Uważam, że tam za rządów PISu były, są i będą wielkie wały kogo awansować i jak dysponować pieniędzmi.
Czyli uważasz, że państwowe spółki są rzetelne i nie są robione tam wałki?


@NickciN: wyciągnąłeś ten wniosek z faktu, że napisałem, że ładna kobieta na stanowisku prezenterki w TV nie musi oznaczać dziwki? Brawo.
@Mave: przecież się z tobą zgadzam... napisałem

Może nie wszystkie stanowiska, ale niektóre pewnie jest na zasadzie kto lepiej wyczyści pałę decydującemu ten ma stanowisko.


czyli nie jest to regułą. Nie jest tak zawsze, ALE CZASAMI tak działa awans w TVP moim zdaniem. Możesz się nie zgadzać, możesz się zgadzać. Ja mam swoją opinie, ty swoją. Narazie