Wpis z mikrobloga

##!$%@? Od jakiegoś czasu jestem #!$%@? robotą i mam od #!$%@? spraw do załatwienia. Ogólnie zero czasu na przyjemności. Dzisiaj wyjątkowo od kilku tygodni się udało, że mam wolny wieczór i akurat mnie naszła ochota żeby pograć w #callofduty #modernwarfare #cod #warzone No więc odpalam launcher i #!$%@?... aktualizacja 54 GB.... co oni #!$%@?ą z tą grą? I to nie jest pierwsza taka sytuacja. Już kilka razy tak miałem, że nie grałem jakiś czas. W końcu przychodziła zajawka, żeby sobie pograć, ale #!$%@? nie mogę bo za każdym razem musi się zrobić aktualizacja ważąca tyle co sama gra... a zanim pobiorę tego update, to zajawka na mija... Ide spać, pozdrawiam. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#jakzyc ##!$%@? #gry #grajzwykopem #grykomputerowe #grypc ##!$%@? #przegryw
BrandonTorrent - ##!$%@? Od jakiegoś czasu jestem #!$%@? robotą i mam od #!$%@? spraw...

źródło: comment_1597181621BzBOhPVlHBuEUro2uCjXZU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@BrandonTorrent: wow twórcy aktualizują gre i sie spinasz XD, poza tym nawet nie majac czasu mysle, ze mogles odpalic nawet na noc to zeby sie pobralo w spokoju a to, ze bedzie taki patch bylo wiadomo od w sumie 2 miesiecy bo zawsze następny sezon wchodzi jak jeden sie skonczy
  • Odpowiedz
@Arekt: I właśnie o to chodzi, że nie mogę sobie odpalić gry kiedy znajdę chwilę wolnego czasu albo akurat najdzie mnie ochota żeby pograć, tylko muszę z kilku-kilkunasto godzinnym wyprzedzeniem wiedzieć kiedy będę chciał zagrać, żeby sobie do tego czasu update zrobić. Poza tym to nie kwestia nowego sezonu (a przynajmniej nie tylko) bo już kilka razy mi się zdarzały takie aktualizacje po np 1-2 tygodniowej przerwie, kiedy nic konkretnego w
  • Odpowiedz
@BrandonTorrent: ale wiesz, ze pobrac aktualizacje mozna wczesniej niz kilka godzin przed graniem? jesli wiesz, ze gra ma spore aktualizacje i chcesz w nia grac jak masz czas to ciezko raz na jakis czas sprawdzic czy nie ma zadnej aktualizacji a w razie gdy jest to pobrac chociazby przez noc? jakos watpie, ze jestes tak zarobiony, ze nie masz czasu zeby sprawdzic raz na kilka dni czy nie ma zadnej aktualizacji
  • Odpowiedz