Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No to fajnie dowiedzieć się po 3 latach że chłopak woli pisać sobie z innym i do tego ma motyle w brzuchu. :)))
#teczowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3455f90010a81b084b4a44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 10
NaćpanaPrzyjaciółka: @erysipelothrix: założę się, że partnerowi opa związek jak najbardziej odpowiadał, ale niestety po trzech latach już nie ma takich opcji i ludzie są skłonni zaryzykować coś wartościowego dla ponownego poczucia tego haju, jaki towarzyszy początkom relacji... Przykre to, ale pewnie doceni, jak straci. W każdej relacji motylki w brzuchu się prędzej czy później kończą.

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: @thewickerman88: @erysipelothrix: @Chlorine888: @AnonimoweMirkoWyznania: Na razie stanęło na tym że porozmawialiśmy i powiedziałem żeby się zastanowił czego chce tak na prawdę. I jeśli chce to możemy być dalej razem - mimo tego bardzo się boję że znowu to może się stać, zaufania dużo stracone. Jest też w tym trochę mojej winy, stałem się trochę bierny i przestałem tak o siebie dbać jak kiedyś.

Ten komentarz został