Wpis z mikrobloga

Było sobie znalezisko. Jakkolwiek rigczowe, nie da się go już wykopać. Moderacja je zdjęła twierdząc, że jest ono duplikatem.
Duplikatem czego, spytacie?
Ano tego znaleziska. Co? Nie możecie się zapoznać z treścią oryginału, bo zostało usunięte? Nie szkodzi. Ja pamiętam, do czego linkowało. Był to tweet jakiegoś gościa, nic specjalnie szczególnego. Oczywiście @Nox_ dodający tamto znalezisko postanowił pofantazjować i zamieścił znalezisko z tytułem "Auto fundacji Godek jeździ niezgodnie z przepisami, a policja ma to gdzieś", co jednak nie jest mówieniem całej prawdy, bo Godek już nie jest w zarządzie fundacji, jest za to założycielem innej, więc może to wprowadzać w błąd. Jak widać, tytuł mojego znaleziska jest dokładnie taki sam, bowiem "Kierujący pojazdem fundacji Pro łamie obowiązujące przepisy" znaczy dokładnie to samo.
Dalej mamy kolejny popis mojego luźnego podejścia do regulaminu serwisu, bowiem zamieściłem dokładnie ten sam opis (nie wiem, co było w usuniętym znalezisku, ale w moim jest "Pojazd Fundacji Pro - prawo do życia porusza się nielegalnie po drogach publicznych, a policjanci, mimo że z drogówki, zupełnie ignorują ten fakt. + Wyjaśnienie do usuniętego znaleziska") i żeby tego było mało, dokładnie tę samą treść, czyli link do twittera.
Tylko że nie, bo w treści mojego znaleziska były:
Skriny z twittera.
Skrin informujący, że Kaja Godek była niegdyś członkiem zarządu fundacji pro - prawo do życia.
Skrin pokazujący, że fundacja pro bardzo chętnie udostępnia treści związane z Kają Godek.
Obszerne wyjaśnienie powodu, dla którego poprzednie znalezisko zostało usunięte.
Obszerne wyjaśnienie powodu, dla którego nie wolno umieszczać tablic za przednią szybą, jeżeli konstrukcja pojazdy przewiduje miejsca na umieszczenie tablic rejestracyjnych (a przewidywała).
Wyjaśnienie, które przepisy nakazują umieszczanie tablic.
Wyjaśnienie, dlaczego pojazd nieposiadający tablic porusza się po drogach wbrew przepisom i co mu grozi w razie policyjnej kontroli.

To samo, prawda? Nic więc dziwnego, że przy znalezisku pojawiła się belka "duplikat". Ja bym w ogóle nie odróżnił jednego od drugiego. Żeby nie było, umieszczam niżej skrin porównujący oba znaleziska żeby wam dobitnie potwierdzić, że zupełnie niczym się ze sobą nie różnią, albo że różnica jest nieistotna.

Oczywiście chciałem się pokajać przed moderacją, więc wszedłem w panel zgłoszeń, aby korzystając z opcji odwołań, przekazać moderacji jak bardzo szanuję ich pracę. Co tam zobaczyłem? Zobaczcie sami w komentarzu. "Oszustwo, Inne".

Ja już nic nie rozumiem. To niby duplikat, który linkuje do usuniętego znaleziska, z którym nie da się zapoznać, ale jednak oszustw, bo? W sumie nie wiem. Nie uzyskałem słowa wyjaśnienia. Tamto znalezisko spadło, gdyż wrzucający napisał, że to fundacja Kai Godek, ja napisałem, że to był pojazd fundacji pro - prawo do życia, no bo kurczę, to jest pojazd fundacji pro - prawo do życia.

A może chodzi o to, że wolno się poruszać po drogach publicznych bez tablic rejestracyjnych? Albo z tablicą za szybą? Czyli bezprawnik (co czasem mu się zdarza) się myli?

Nie wiem, Einstein by tu oszalał.

@a__s @m__b - Czy to jest wg was przejrzysty sposób działania moderacji? Co innego w panelu, co innego na belce, olewanie odwołań?

#moderacjacontent #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #shitwykopsays #bekazpodludzi
KlekiPetra - Było sobie znalezisko. Jakkolwiek rigczowe, nie da się go już wykopać. M...

źródło: comment_1597319684atdP8YTZU65PYZACDCNr0n.jpg

Pobierz
  • 6
@Kleki_Petra: ja to uważam, że powinniśmy przestać zakopywać i prostować wszelkie prawackie wysrywy i manipulacje.

Dlaczego? Ponieważ znalezisko o odpływie użytkowników dobitnie pokazało, że jedyną rzeczą z jaką liczy się administracja są rogale.

Jeśli więc pozwolimy na to by na główną wypływało jak najwięcej prawackiego szamba. To zniechęci reklamodawców, zaczną z tego powodu spadać wpływy z reklam i dopiero to zmusi ich do jakiegoś działania.

Po tym czego byłem dzisiaj od
@Kleki_Petra: uważam, że zaprzestanie udziału w kontrolowanym konflikcie podtrzymywanym przez adm i pozwolenie na zalanie Wykopu szambem to jedyna skuteczna droga do zmian na lepsze.

Niestety jest to nierealne do zrealizowania bo trzeba by przekonać conajmniej setki użytkowników do udziału w takiej akcji aby przyniosła ona skutek... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myślałem nawet o takim znalezisku, jednak widząc jak mają się sprawy doszedłem do wniosku, że nie