Wpis z mikrobloga

No i stało się, dziś pierwszy raz byłem u psychiatry. Przepisał jakieś tableteczki, ale nie widzę w tym nadziei z racji, ze przeszedłem przez głęboką depersonalizacje i derealizacje łącznie z lękami „ze zaraz umrę”, ale wtedy wyszedłem z tego sam po kilku latach bez pomocy lekarza, jakby derealizacja lekka została, ale żyłem z tym. Nagle w tamtym tygodniu mnie znów złapało, mam depersonalizacje, derealizację i straszne lęki i niepokój przed niewiadomo czym.
Myślę jeszcze żeby pójść na psychoterapią, co mysliscie? Chce jak najszybciej wyjsc z tego gówna.

#nerwica #depersonalizacja #derealizacja #psychiatria
  • 9
Depersonalizacje i derealizacje występuje tylko w paru okolicznościach: można ją wywołać transem np religijnym, narkotykami lub lękiem. W twoim przypadku to trzecie, dopuki jest lęk, będzie i D/D. Miałem to 7 miesięcy i miałem dosłownie każdy objaw możliwy plus myśli egzystencjonalne ( jak to jest że myślę, jak to jest że moja ręka się porusza itp), i nawet czułem że moje myśli nie napływają z mojej głowy, tylko jakby zza mojej głowy,
#!$%@? ja mialem lekka przez 6 lat tera nerwa i depersonka. i nie wiem jak se radzic :/ na cbt ide zobaczymy co mi powie xd obsesyjnie o tym 6lat mysle. #!$%@? xx