Wpis z mikrobloga

@szpongiel: Ktoś jest w stanie poświęcić 15 minut na obsmarowanie drugiego człowieka, ale nie poświęci 56 minut na wysłuchanie jego historii. Szanuję Petersona za taki otwarty wywiad podsumowujący co się stało. Dodatkowo jest to próba podważenia czyichś poglądów, bo 'ha! on tak robi i nie zadziałało'. Czyli co? mamy przestać słuchać lekarzy, którym zdarza się zachorować, bo 'paczcie, lekarz chory i on chce ludzi leczyć'. Uważam, że jak na to jak
@yeron Ja #!$%@?ę, co za stek kłamstw, od pierwszego zdania począwszy xDDD

- Peterson nie jest ani za bardzo prawicowy, ani tym bardziej alt-rightowy (swoją drogą - alt-right to kolejne słowo-wytrych lewicy obok "faszyzmu", "rasizmu" i "x-fobii"?);

- Peterson nigdy nie stwierdził, że "posprzątanie pokoju" to najlepszy lek na depresję;

- Peterson nie dostał sobie nagle depresji, tylko na depresję to on choruje od wielu lat, to zresztą jest u niego problem
@krasecz: Może "metoda leczenia" to złe sformułowanie, diety tłuszczowe/mięsne są bogate w kwasy omega 3 itp. co poprawia ruchomość stawów i wytwarzanie odpowiedniej tkanki.
Dlatego diety typu keto są polecane u osób, które mają problemy ze stawami i stanami zapalnymi.
@yeron: Sporo bzdur, ale przyznam, że zawsze mnie zastanawiało skąd ten typ ma tyle czasu na gadanie o niczym z nikim, bo tak mogę nazwać połowę jego wywiadów. Zawsze wyglądało mi to na zaburzenie. Szkoda, że za poprawianie innych z reguły biorą się ci którzy nie powinni.
@Brzychczy: @sqlserver: a możecie napisać co dokładnie jest przekłamane? Bo nie śledzę tego czlowieka, ale tyle właśnie kojarzę. Z takich ekstremalnych diet to właśnie kojarzę kolesia który zaczął jesc tylko surowe mięso i pozbył się anemii - no cóż na pewno da się przeżyć na takiej diecie, a dla Eskimosów to jedyna zalecana, ale czy to dieta optymalna dla każdego - ciężko powiedzieć. A z resztą się zgadzam z autorem
@Bellie:
1. skąd autor tekstu wie, że Peterson ma syf w domu?
2. założenie, że dieta jest spowodowana ideologią, podczas gdy Peterson powtarzał, że spowodowana jest problemami zdrowotnymi.
3. najważniejsze - stwierdzenie, że Peterson nie czyta książek ze zrozumieniem, to już jest taki kwiatek, że pozostaje mi wyłącznie ten filmik:
sqlserver - @Bellie: 
1. skąd autor tekstu wie, że Peterson ma syf w domu?
2. założ...
@Brzychczy: @sqlserver: a możecie napisać co dokładnie jest przekłamane? Bo nie śledzę tego czlowieka, ale tyle właśnie kojarzę. Z takich ekstremalnych diet to właśnie kojarzę kolesia który zaczął jesc tylko surowe mięso i pozbył się anemii - no cóż na pewno da się przeżyć na takiej diecie, a dla Eskimosów to jedyna zalecana, ale czy to dieta optymalna dla każdego - ciężko powiedzieć. A z resztą się zgadzam z autorem
@yeron: kolejny strumień świadomości jakiegoś lewicowca, któremu mokry sen zlał się z rzeczywistością ¯\_(ツ)_/¯

Nie rozumiem tylko, po co importujesz te śmieci z fejsa, skoro na wykopie mamy tego po pas
@yeron: Zajebiscie, tylko ze wpadl w depresje po tym jak u jego zony, ktora szczerze kocha, zdiagnozowano raka i nie dawano jej szansy na przezycie. Benzodiazepiny przepisuje sie na stany lekowe i ataki paniki i Peterson je w tym celu przyjmowal pod nadzorem psychiatry. Jesli nie wiesz jak dzialaja benzodiazepiny to sie nie wypowiadaj, bo jest to jedyny dorazny lek na stany lekowe (procz hydroksyzyny rownie uzalezniajacej) i regularne branie ich
@sqlserver: umiesz czytać ze zrozumieniem? Wszystko źle zrozumiałeś/obróciłeś, żeby ci pasowało do twojej wizji świata. Nie napisałam, że ma syf, tylko, że wmawiał innym, że ludzie co mają uporządkowany pokój mają fanstastyczne, uporządkowane życie, a to bzdura, z takich już skrajnych przypadków można podać np. Kajetana Poznańskiego.
Nie napisałam, że jego dieta to ideologia, tylko wręcz zasugerowałam, że może to ma właściwości prozdrowotne, ALE jak na razie jedynie Eskimosi mają taki