Wpis z mikrobloga

Mam za ścianą sąsiada rówieśnika i odkąd pamiętam moi starzy zawsze mnie do niego porównywali:

Patrz Anon, Oskar gra z kolegami w piłkę na dworzu, taka ładna pogoda a ty w domu siedzisz

Oskar pomagał rodzicom wnieść meble na drugie piętro, może ty też byś nam od czasu do czasu pomógł, co?

Oskar z kolegami poszedł na rower, a ty tylko przed tym komputerem siedzisz


On jest właśnie takim typowym dynamicznym oskarkiem z bogatymi rodzicami, moje kompletne przeciwieństwo, dwa różne światy (jakiś czas temu jak go mijałem na schodach to trzymał za rękę taką julkę i prawie się zesrałem z zazdrości).
Oczywiście ignorowali to że w szkole w przeciwieństwie do mnie wagarował, palił fajki i pił alkohol. Całe moje dzieciństwo sprawiali wrażenie jakby chcieli go mieć za syna zamiast mnie i nic dziwnego bo kto chciałby syna przegrywa.
#przegryw #zalesie
m.....0 - Mam za ścianą sąsiada rówieśnika i odkąd pamiętam moi starzy zawsze mnie do...

źródło: comment_1597410661wwrTQt2V1RqbxE2K3hoA2g.jpg

Pobierz
  • 8
@mniejniz0 pomyśl ile lat mają Twoi rodzice i ile osiągnęli w porównaniu do innych ludzi w ich wieku albo nawet młodszych którzy są ustawieni, jak oni nigdy nie będą. To działa w obie strony.