Wpis z mikrobloga

We wtorek 11.08 zamówiłem z x-kom podzespoły komputerowe. W środę 12.08 pierwszą przesyłkę w systemie UPS anulowali, a drugą utworzyli dopiero po 16, więc pogodziłem się z tym, że paczkę dostanę w piątek albo później. Po północy zmienił się status na "wysłano", a rano planowane dostarczenie ustalono na czwartek 13.08 do końca dnia. Przez cały dzień #!$%@?łem w domu, żeby kurier UPS nie przerzucił drogiego sprzętu przez ogrodzenie, bo lubili tak robić. Po 18 status z "wydano do doręczenia"(czy jakoś tak, nie pamiętam) zmienił się na "zmieniono datę doręczenia" i jest taki do teraz. Dzisiaj rano pojawił się jeszcze wpis taki jak na zrzucie ekranu. Czy mogę się spodziewać tej paczki jeszcze dzisiaj? Czy została ona przez kogoś przekierowana na inny adres, albo coś?
#kurier #ups
precel2000 - We wtorek 11.08 zamówiłem z x-kom podzespoły komputerowe. W środę 12.08 ...

źródło: comment_1597409807x9PglN78nF8V0mE4UC9Mno.jpg

Pobierz
  • 3
@Eckouss: Już w czwartek sobie chyba poluzował, bo po telefonie na infolinię zadzwoniła babka z magazynu i powiedziała że "kurier już drugi dzień jeździ z moimi paczkami i nie wie czemu ich jeszcze nie dostarczył". Jak dla mnie to chciał sobie dzień skrócić, bo zaczyna w mojej okolicy, zawsze paczki z UPS z samego rana przychodzą.