Wpis z mikrobloga

mongolki jakos ni #!$%@? mi sie nie podobaja


@Norskee: nie żyjemy w kulturze która promuje mongolki, a ukrainki,białorusinki są jeszcze białe a na ziemi jest kult białej kobiety + usa fascynują się japonkami

poczytajcie sobie że np. w usa czarne kobiety są dyskryminowane przez wygląd na aplikacjach randkowych a najwięcej facetów podbija własnie do azjatek [japonki chinki koreanki ]
tak samo jak nie wpadają ci w oko japonki, ale białorusinki podobają ci sie tylko dlatego że w ich wyglądzie są uwydatnione cechy których brakuje u erupejek i twój mózg jest zafascynowany bo to jest "inne"


@adams8452: oj już przestań filozofować, bo trafiłeś jak kulą w płot. Patrzę na ten naród i widzę, że są bardzo podobni do nas. Białorusinki podobają mi się, bo przypominają mi Polki.
@Norskee: dobra byku poczytaj sobie badania na podstawie aplikacji randkowych że osby które wpisują się w współczesny kanon piękna ale są inne niż środowisko w którym przebywają mają o wiele więcej matchy na tinderze
dobra byku


@adams8452: zamiast dorabiać tutaj filozofię poczytaj lepiej o owczym pędzie, zachowaniach stadny, podatności niektórych jednostek na trendy, to może dowiesz się dlaczego jak jeden mąż ramię w ramię z innymi gimbusami od kilku miesięcy piszecie "byku/byczq".
ale bialorusinki nie roznia sie od polek


@Norskee: różnią się , są z innego kręgu kulturowego, oraz od dzisiejsza białoruś to miks rosjan z litwinami, biłorusinami a polacy nie, jesteśmy inną grupą etniczną