Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Skilowi: Nikt nie mówi od razu o pełnej symulacji gleby, tylko o fizyce pojazdów. Ot chociażby wywrócenie zestawu jadąc za szybko z góry i skręcając, zniszczenia maszyn. Ot, takie atrakcje.

@qnebra: prawda
Grając na Ravenport w FS19 wracając do gospodarstwa z tartaku/stodoły zawsze skracałem sobie droge poprzez wjazd na tą górkę i podczas zjazdu kilka razy mocno skręciłem (miałem mody) i Ursus sie nie wywalił. Jedynie RoadRage wpadał w poślizg
@darosoldier: bo w radiu w GTA nie ma reklam maści na grzybicę p*zdy co 5 minut ¯_(ツ)_/¯


No, z tym to się tak nie rozpędzaj, akurat GTA miały masę durnych, prześmiewczych reklam. Pierwsza z brzegu, którą mi się nasuwa to GTA Vice City i reklama Salivax, specyfiku przywracającego ślinę dla osób które mają sucho w ustach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Babka wypowiada się, że po imprezowej nocy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skilowi: Bo twórcy farminga są strasznie łasi na hajs, wrzucają znane marki chyba dosłownie jak im producent podeśle plik CAD, trochę dodadzą fizyki fotela oraz zawieszenia i tam gdzie nie chce im się robić nowych elementów wstawią zwykły print screen z maszyny i elo leci na produkcję, najbardziej denerwuje mnie te drewniane przełożenie obrotów które chyba w każdym pojeździe jest takie samo