Wpis z mikrobloga

Może i Rosja co tydzień grozi nam wojną atomową. Może i wystrzeliła w nas trzy rakiety. Może i Białoruś celowo zalewa nas uchodźcami, rozmieściła wagnerowców przy granicy, a teraz narusza naszą przestrzeń powietrzną.

Ale nie dajmy się zwariować! Rosja to nasz naturalny sojusznik. W naszym interesie jest by wygrała z Ukrainą i przedłużyła swoją granicę z Polską o 500km. Wtedy na pewno będzie jeszcze bezpieczniej.

Konfederacja to jedyne ugrupowanie którego politycy to rozumieją.

#ukraina #bialorus #rosja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
lubiepickakao - Może i Rosja co tydzień grozi nam wojną atomową. Może i wystrzeliła w...

źródło: korwin

Pobierz
  • 25
Może i wystrzeliła w nas trzy rakiety


@lubie_pic_kakao: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie dajmy się zwariować. Rosja to nasz naturalny sojusznik i w naszym interesie jest by wygrała z Ukrainą oraz przedłużyła swoją granicę z Polską o 500km. Wtedy na pewno będzie jeszcze bezpieczniej.


@lubie_pic_kakao: jak juz robisz swoje projekcje to polecam nie wklejac tekstu z ktorego to niby wyciagnales, bo latwo sprawdzic twoje bzdury
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: dokładnie się z Tobą zgodzę. Ja jestem/byłem lewakiem ale jak narazie w planach mam glosowanie niestety właśnie na nich. Dlaczego? Bo reszta partii w tym kraju chce dalej #!$%@?ć gospodarkę w taki sposób jak to robi pis. Głosuję trochę na przekór żeby pokazać pozostałym partiom że rozdawanie pieniędzy nie jest dobre. Poza ich postulatami gospodarczymi to z niczym się nie zgadzam i jestem temu przeciwny i tak mam także świadomość