Wpis z mikrobloga

@tomsgt może chce wykorzystać córkę, żeby znaleźć pedofila, który będzie ją utrzymywał? Były już takie przypadki, że matka jeszcze broniła konkubenta-pedodfila, jak go zamykali.

Też widziałem dziewczynki góra 12 lat, którym dupa spod spodenek wystawała, albo chodzące po galerii w legginsach, ja #!$%@?. Powinni za to rodziców publicznie wytykać palcami.
Przecież to jest nienormalne.


@tomsgt: to jest wschodnia kultura, tam jak 15 latka bieże slub z jakims 30 latkiem to normalna sprawa i się rodzina cieszy że się status materialny podniesie i wgl, powaleni ludzie, między innymi dlatego wschód jest wschodem i dalej nie ma ich w europie
@adams8452: ja miałem taki ciekawy przypadek jakieś półtora miesiąca temu że rodzina mojej babci chciiła mnie zapoznać ze swoją córką bo twierdzili żebyśmy ze sobą pasowali. Tyle ze ona ma dopiero 15 lat a ja 25 xd .Żadna patologia .Wręcz przeciwnie .Mają własną firmę zajmującą się księgowością i są dość bogaci a chcą koniecznie za chłopaka córki jakiegoś studenta tak jak ja xd. Inna jednak sprawa że wyglądam na chłopaka a