Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BitulinowyDzem: daleki jestem od wydawania wyroków, bo też moralnie nie stawiam się w roli autorytetu aby móc się wypowiadać o kimś kogo nie znam. Świat nigdy nie był czarno-biały, życie to sztuka wyborów. To co z pozoru jest dobre może się okazać w szerszej perspektywie zgoła odmienne i w drugą stronę to również działa, i to co z pozoru złe może być większym dobrem.
Pani z obrazka nie będę oceniał, brak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BitulinowyDzem: może kiedyś cos trafię na jej temat na chociażby kanale tv Planete który z chęcią oglądam za rzeczowe dokumenty bez lania wody i propagandy. Swoją drogą zabawne że powołuje się teraz na TV gdy tą się krytykuje z każdej strony, jednak uważam że takie stacje jak Planete są bardziej wiarygodne od przygodnej strony w internecie, w internecie który jest szambem dezinformacji gdzie artykuły podpisuje się wymyślonym nazwiskiem.
Sorry że zbaczam
@sodomek odchodzenie od tematu o najlepsza droga do długich rozmów ( ͡º ͜ʖ͡º)
A ja ci powiem, że nie oglądam praktycznie tv, więc może być i tak jak mówisz. Może mają właśnie taki target, by być obiektywnym kanałem i opierać się na merytoryce... Może dlatego są niszowi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BitulinowyDzem: niszowi są raczej na pewno, chociaż nie tak bardzo jakby się mogło wydawać. Owszem jest to stacja TV dostępna w dodatkowych pakietach, do tego nadają w kilku krajach europejskich. Sama stacja jest francuska i należy do giganta jakim jest Canal+, tak uważam że Francuzi, szczególnie ich media zachowują profesjonalizm. Francja to nie jest kraj rządzony tak jak Polska, my się chwalimy swoją drugą na świecie konstytucją gdy ta zdaje się
@sodomek więc śmiało można powiedzieć, że Milewicz stanowi jakiś autorytet dla ciebie. Reprezentant czegoś niedoścignionego co według mnie jest właśnie tą szczerością z samym sobą. On czuł to i robił co mógł by się spełniać... Czy można piękniej żyć? Ja musiałem zrewidować wiele poglądów na swój temat, z wieloma rzeczami się pogodzić i ostatnimi czasy doszło do tego coś, co będzie stanowić klamrę tej wypowiedzi, ale to zaraz.
Możliwe, że taki kanał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BitulinowyDzem: może nie tyle sam Milewicz bo gdy byłem podrostkiem to na TVP były emitowane świetne programy dokumentalne. Zresztą nie tylko bo korzystając z tego że rodzice szybko udostępnili mi własny telewizor, to oglądałem również mnóstwo świetnego kina amerykańskiego z lat 80 na Dwójce bo tak się kiedyś nazywała. Większości z tych filmów już nie pamiętam ale są takie które mnie ukształtowały w pewien sposób. Jako przykład podam kanadyjski film Cube
@sodomek zbudowanie domu, posadzenie drzewa i spłodzenie syna, moim zdaniem odnosi się do potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa czy to swoim bliskim, czy to ogółowi społeczeństwa. Do przyczynienia się do poprawy życia. Czy sensem istnienia jest przedłużanie gatunku. Nie wiem, nie mi to wyrokować. Ja się staram przede wszystkim spełniać się w sztuce i być "cool guy'em" dla bliskich.
Co do ruchów to się zgodzę w pewnych kwestiach. Nie mogę przejść obojętnie obok takich