Wpis z mikrobloga

Mizoginia na wykopie osiąga w tym momencie poziomy absurdu. Teraz będziecie wklejać screeny z aplikacji randowych i wylewać wiadro pomyj na dziewczyny które śmiały umieścić tam swoje zdjęcie w (o zgrozo!) bieliźnie?

Wiecie na czym polega ironia i absurd całej sytuacji?

Wejdź w profile mężczyzn, którzy uprawiają sporty siłowe, sztuki walki, czy zwyczajnie fitness. Również epatują ciałem, wyobraź sobie że nawet bardziej niż dziewczyny.

Co jest w tym obłędzie smutne? Często zdarza się iż np. chcesz pochwalić się ładną figurą i w lustrze niesamowicie wyglądasz w nowej bieliźnie, więc traktujesz fotografię niczym sztukę w kontekście czysto estetycznym bez kszty wyuzdania ale boisz się nią podzielić w obawie przed tym czy ktoś nie odbierze tego jako atencjonowanie a nawet epatowanie ciałem. Mężczyzna nie ma takiego problemu bo jego nikt nie uzna za "atencyjną szmulę" kiedy wrzuca sesję napinania mięśni w samych slipach. Spojrzałeś kiedyś z podobnej perspektywy, niebieski pasku?

#tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #mizoginia #bekazprawakow
P.....a - Mizoginia na wykopie osiąga w tym momencie poziomy absurdu. Teraz będziecie...

źródło: comment_1597647613AzpByI8qPXRDpTU0Vfp7zY.jpg

Pobierz
  • 95
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@Phyrexia: Serio przejmujesz się przegrywami? Traktuj to jak połączenie cyrku, psychiatryka i ogrodu zoologicznego. Jeśli zaś Ci przeszkadzają to polecam moją metodę: Walnij wpis który zagotuje ich skromne móżdżki. Poczekaj parę h po czym hurtowo blaclistuj. Dwie, trzy takie akcje i wypok staje się o wiele lepszym miejscem. Ps: wszystko co ma pepe w avatarze na czarno z urzędu.
Często zdarza się iż np. chcesz pochwalić się ładną figurą i w lustrze niesamowicie wyglądasz w nowej bieliźnie, więc traktujesz fotografię niczym sztukę w kontekście czysto estetycznym bez kszty wyuzdania ale boisz się nią podzielić w obawie przed tym czy ktoś nie odbierze tego jako atencjonowanie a nawet epatowanie ciałem.


@Phyrexia: XD

Ja rozumiem wysyłanie takich fotek prywatnie swojemu facetowi, czy koleżankom do oceny, ale wstawiać swoje półnagie zdjęcia na publiczny
@Phyrexia: ja mam taką opinie, że każdy niech wrzuca co chce, to jego sprawa, ale czasem loszki przesadzają wrzucając nagie zdjęcia z małą cenzurą na same sutki albo cipe przy zdjęciu dupy ( tak mam "koleżanke" z liceum co wrzuca takie zdjęcia co jakis czas). Jakby niech wrzuca co chce, ale czasem mogłaby pomyśleć o zmianie portalu na inny
@Phyrexia: Najbardziej szkodliwym stereotypem jest pogląd, że ludzie myślą.

Witamy w internecie - wrzucenie własnego zdjęcia albo przemyśleń powoduje reakcję.

Sam uważam za niesmaczne, jak laski na tinderze sie prężą i jeszcze udają, że ONS i FWB to nie, one szukają czegoś na poważnie xD Ale to może mój problem bycia zgredziałą pół-konserwą. Z drugiej strony - jak chcą, to niech sobie tak robią, ale dziwienie się, że ktoś to krytykuje