Wpis z mikrobloga

Co do tematu ciekawe, skąd osobówka wzięła się między TIRami. Może akurat je wyprzedzał, ale przerwał i zjechał, bo zbliżał się jakiś mrygający światłami król szos


@lewoprawo: ewentualnie przedni zwirosracz po prostu wyprzedzil osobowke, bo nie mogl scierpiec ze jedzie te 2-3 km ponizej ograniczenia.

W tamtym miejscu zdarzylo mi sie wlasnie takie cos, jechalem licznikowe ograniczenie czyli realnie ciut ponizej, a zwirosracz za mna bierze sie za wyprzedzanie... nawet nie
inb4 "KWIII KURRŁA LEWY PAS TO NIE KUŁKO RURZAŃCOWE JEDŹ PRAWYM, DLACZEMU SIEDZISZ NA LEWYM JAK MOŻESZ JECHAĆ PRAWYM CO Z TEGO ŻE TIRY, TO NAJWYŻEJ WYPRZEDZISZ"


@tellet: miej #!$%@? na takich imbecyli i jedź swoim tempem, polecam ten stan. Kretyni wiecznie powtarzają "bo f polszcze jeszt róch prawostronny!". No jest. Ale nie bezwzględny.

Jak mnie to #!$%@? gdy jadę lewym pasem, na prawym sznur tirów, a z tyłu już mi
widziałem kiedyś protip żeby skręcać koła do zewnętrznej jeśli stajesz w korku na drodze szybkiego ruchu za tirem. Wtedy jeśli ktoś nie ogarnie i wjedzie Ci w tył to wyrzuci Cię z pasa ruchu zamiast wgnieść.


@yoshikama: i dodam ze jak stoisz do lewoskretu to wtedy kola prosto - w przypadku strzala w tyl auto poleci do przodu, a nie zostanie zepchniete przez te jadace z naprzeciwka

To z tego, że
Co do tematu ciekawe, skąd osobówka wzięła się między TIRami. Może akurat je wyprzedzał, ale przerwał i zjechał, bo zbliżał się jakiś mrygający światłami król szos


@lewoprawo: NO PRZECIEŻ BYŁO 50m MIEJSCA TO ZJECHAŁ A NIE BAWIŁ SIE W KRÓLA LEWEGO PASA HEHE
Co do tematu ciekawe, skąd osobówka wzięła się między TIRami. Może akurat je wyprzedzał, ale przerwał i zjechał, bo zbliżał się jakiś mrygający światłami król szos


@lewoprawo: Daj spokój. Ostatnio robiłem trasę Niemcy-Polska 1300km. Zaraz po przekroczeniu granicy jest #!$%@? jakiś chlew obsrany gównem, a to prawdopodobnie ci sami ludzie, którzy jechali jeszcze przed granicą normalnie XD Nagminne #!$%@? lewym tylko + #!$%@? się przed maskę bo ON MUSI WYPRZEDZIĆ TU