Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#usa: praktykant student dostaje 12 000 dolarów miesięcznie i darmowe zakwaterowanie podczas praktyk
#polska: student cieszy się, gdy dostanie 2000 zł i nie musi robić praktyk za darmo

Tak, wiem, że w PL za to studia są darmowe, ale i tak mnie szokują te dysproporcje.
https://www.reddit.com/r/cscareerquestions/comments/fc8cp9/official_salary_sharing_thread_for_interns_march/

#programowanie #programista15 #praca #zarobki #pracbaza #studbaza #informatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3e636f8fce6809e1a68cac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#usa: praktykant student dostaje 12...
źródło: comment_1597932824I5IVj3S5W22bTxK4ngkUs3.jpg
  • 10
@slapdash: w usa politykiem teoretycznie moze zostac kazdy, ale zeby zajac jakies powazniesze stanowisko nie mozesz byc losowym golodupcem tylko kims kto ma dosyc spore pieniadze, ma to przeciwdzialac korupcji no bo jak mozesz przekupic kogos na wysokim stanowisku skoro ma wszystko, dla prezydenta usa a tym bardziej trumpa czy innych kandydatow te 400k usd rocznie nie ma za duzego znaczenia
OP:

Ogloszenie nie wygląda legitnie

Nonsens.


@slapdash: niestety muszę Cię zmartwić, że takie są realia, a Twoja metoda wyparcia nic nie da.

w polsce gdzie jest fabryka studentow po gownouczelniach


@AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: o tym właśnie jest post przecież

Nawet w big4 intern dostaje max 5000$/mo i to w drogiej Californi. Full time engineer tuż po studiach może liczyć na 100-110k/y w microsofcie (mówiła mi kiedyś rekruterka na rozmowie ( ͡
OP:

Jeżeli to jest to "Citadel" to jedna z lepiej płacących firm w USA, więc bardzo przykład z dupy


@Hehe: trochę z dupy, trochę nie z dupy. W Polsce w "jednej z lepiej płacących firm w Polsce" student na praktykach też kokosów nie dostanie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat