Wpis z mikrobloga

@Wuja66 na pewno będzie super przewodnikiem bez wzroku. Jak można być niepełnosprawnym i zrobić sobie dziecko? Co jest nie tak z tymi ludźmi?


@kaaban: Jak dla mnie bycie ślepym to nie jest na tyle poważna niepełnosprawność by nie móc mieć przez to dzieci. Tym bardziej, że ten Pan jak widać w życiu radzi sobie bardzo dobrze. Już nie wspominając o tym, że partnerka pewnie widzi normalnie.
@Marekexp: @Devilos: @Puchaty_Puch: 151 osób plusuje. Ciekawe co ten gość zrobi będąc sam w domu, jak dziecko się np. zakrztusi, albo jak będzie większe i wbiegnie pod samochód. Jest milion sytuacji, w których NIEZBĘDNE jest spojrzenie na dziecko.

Już nie róbcie z osób niepełnosprawnych super herosów, bo to jest nieprawda. Nie odmawiam im człowieczeństwa, za to hejtuje za hołdowanie swoim instynktom macierzyńskim kosztem właśnie dzieci. I nie chodzi tutaj
@Wuja66: Bardzo fajny ziomek. Mieszkałem z nim na jednym piętrze w akademiku jak studiował na AGHu, czasami gadaliśmy jak gotował szamę na kuchni (serio, wcześniej nie przypuszczałem że niewidomi mogą to robić tak sprawnie) i powiem Wam że dla niego bardzo niewiele rzeczy jest niewykonalnych (prócz takich oczywistych jak wymienił) :D

@kaaban: Wiele osób jest w dzisiejszych czasach nadopiekuńczymi, do kontroli nad dziećmi można przecież stosować maty, łóżka i inne