Wpis z mikrobloga

#kucyki [ #mlp #orginalcharacter artysta: #xnd ]
Człowiek uczy się całe życie.
Zabawna historia. Podbił dziś do mnie w komciach Mireczek przypominając mi jeden z arcików jakie wstawiłem pół roku wcześniej.
Ku mojemu zaskoczeniu wypunktował, że to co wtedy miałem za ogiera... to jednak była to klacz (w namiętnej scenerii z inną). Suprise! Nawet właściwe linki do derpyboru zapodał (obecnie zmienił komcia).
Biorąc pod uwagę jego wiedzę w zakresie kucyków i jednocześnie brak udzielania się na tagu, to nie przypuszczałem, że mamy tu sekretnych fanów tak intensywnie śledzących naszą aktywność. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zdrowie tego wstydliwego Mireczka.

Kucyk którego wtedy misgenderowałem ma imię Katya Ironstead i chyba zdarzyło mi się wrzucić arty z nią 2 czy 3 razy.
Pobierz FlaszGordon - #kucyki [ #mlp #orginalcharacter artysta: #xnd ]
Człowiek uczy się cał...
źródło: comment_1597953693s3GoYRMUDQ1Yr6AKcF2Nmz.jpg
  • 19
@karoryfer: Moim zdaniem to jednak standard. Ogarnij taką sytuację. Wykop w przeciągu ostatniego roku stracił 374 tysiące użytkowników.
Przez cały ten spam polityczny przed wyborami i obsranie portalu wszelkiej maści kałem sama liczba odsłon spadła o jakieś 50% i na pohybel mu.

Dalej pozostaje około 4mil i 100k kont. Powiedzmy, że to osoby które wiedzą o istnieniu tego portalu. Większość założyła konta by mieć widoczne to całe 18+ które wpada na
Pobierz FlaszGordon - @karoryfer: Moim zdaniem to jednak standard. Ogarnij taką sytuację. Wyk...
źródło: comment_1598128029QRs33wZ58oQC8q0gCq84mr.jpg
@karoryfer: Ostatnio zaobserwowałem że zmarł jeden Mireczek (to zły Mireczek był nie ma co płakać). Mimo że klepsydrę dostał tydzień temu a do ziemi trafił o ile pamiętam w wtorek to jego konto nadal istnieje. Modzi tego nie referują, nawet w ich interesie jest by udawać że jest więcej użytkowników niż faktycznie.
Więc w sumie wszystko możliwe ¯\_(ツ)_/¯