Wpis z mikrobloga

Hej mirki doradźcie mi proszę, internet stacjonarny w warszawie. Pytam o dobrego dostawcę, z którym nie będzie problemów z ciągłością, awariami itd. Jak to wygląda z czasem od zdecydowania się na jakąś ofertę? Ile dni czeka się na montaż itd ;) coś w granicach 50 - 75 zł dzięki z góry za każde info ;) #warszawa #internet #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cashflow88: ja również na UPC nie narzekałem, dobre ceny, dobre prędkości, #!$%@? router, warto wstawić za niego swój. Jedyne problemy jakie miałem to przez ten router, po ustawieniu swojego jak ręka odjął. Przez dwa lata może dwie awarie były, łącznie kilka godzin. Nic wielkiego.
  • Odpowiedz
@Cashflow88: Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć bo zależy od dzielnicy, a czasem od konkretnego bloku, czasem może jedno działać lepiej, a czasem mogą być wieczne awarie. Ja też mam UPC od nastu lat i były różne wpadki które zwykle były spowodowane właśnie kiepskim routerem, ale i awarie też się zdarzają, ale tu już myślę że nie jest to zależne od dostawcy.

Ile dni czeka się na montaż itd ;)

Zazwyczaj do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cashflow88: największy jest upc, potem Netia potem Vectra. Pomijam Orange bo mają liche zasięgi i mają drogą ofertę. UPC wygrało ostatnio nagrodę za najstabilniejsze łącze w kraju. Za to Vectra ma taniej od UPC.
  • Odpowiedz