Wpis z mikrobloga

mam takie #przemysleniazdupy

jest u nas prawo które zakazuje ponownej rekrutacji do szkoły średniej? na przykład kończe liceum, zdaje mature ale potem kminie że human to była najgorsza klasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ide na biol-chem. Ktoś mnie sprawdzi w bazie że już mam średnie i spierdzielajpan?

oferta darmowej edukacji wygasa po 18. roku życia? ale wtedy to by było dziwne, jak ktoś poważnie zachoruje miejąc 15-16 lat to potem musi dymać do prywaciarza?

śniło mi się dzisiaj że rekrutowałem się do gimbazy i facetka na doświadczeniach pokazowych z chemii otruła 3 osoby, a z jakiegoś powodu byłem świadomy że jestem 15 lat za stary na takie coś xDD

#kiciochpyta #pytanie #szkola
  • 8
jest u nas prawo które zakazuje ponownej rekrutacji do szkoły średniej? na przykład kończe liceum, zdaje mature ale potem kminie że human to była najgorsza klasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ide na biol-chem. Ktoś mnie sprawdzi w bazie że już mam średnie i spierdzielajpan?


@Karatte: tak
oferta darmowej edukacji wygasa po 18. roku życia? ale wtedy to by było dziwne, jak ktoś poważnie zachoruje miejąc 15-16 lat to potem musi dymać do prywaciarza?


@Karatte: po liceum mozesz isc do technikum, ale zaocznego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karatte: ojej... Sen to sen, nie ma się czym przejmować. 'darmowa edykacja' jeśli się nic nie zmieniło, jest do 26 rż jeśli dobrze pamiętam.
Po ',zwyklym' LO możesz pójść do szkoły, np. Technikum uzupełniającego 1lub 2 letnie. Pomysł aby po lo, isf jeszcze raz do ko jest najgorszym jaki może byc. W lo nic cię nie nauczą. W technikum być może. Po lo najlepiej to iść na jakiś kurs, albo studia