Wpis z mikrobloga

Słuchajcie trójmiejskie mirki, chcę wynająć mieszkanie w Gdańsku w okolicach dzielnicy Przymorze lub na niej.
Polecacie którąś dzielnicę? Wymagania to blisko skm (tak do wiadomo 20 minut z buta coś takiego) no i cenowo też jak to tam się ma (czy w całym gdanskowie stałe ceny czy są dzielnice z mniejszymi).
#gdansk #trojmiasto #przymorze
  • 17
@Ravciu: Czemu kompleks? Pracuje w tych rejonach, widzę jak wygląda okolica i społeczność tam. Kompleksu nie mam jak mieć, nie jestem tutejszy, nie mieszkam w tamtych dzielnicach nawet. Jak jesteś z Zaspy i Cię uraziłem to przepraszam, może mieszkasz w lepszej części - przy Jana Pawła II budują fajne osiedla, w końcu coś rusza. Lepsze to niż Nowy Port.
@elementalista: no i o to chodzi, nie jesteś stąd, a oceniłeś pozytywnie jakieś dzielnice, a zbeształeś inną - bezpodstawnie. Z Zaspy wszędzie masz relatywnie blisko, świetna komunikacja w każdą stronę transportem publicznym, jest relatywnie spokojnie, masz dobre zaplecze handlowo usługowe, blisko do wszelkiej maści galerii - czy to Zaspa, czy Bałtyckiej, czy do Alfy, a blokowiska? One i są na Przymorzu (okropne falowce - to jest bogactwo) i Żabiance i Oliwie
@Ravciu: Wypowiadasz się o mnie, a nie znasz mojej sytuacji, więc to samo mogę o Tobie powiedzieć. To że się urodziłeś w Gdańsku nie sprawia, że nagle jesteś ekspertem, a tak się składa że po tych dzielnicach jeżdżę kilka godzin dziennie każdego dnia od dłuższego czasu i mieszkam tu wiele lat, więc swoją "bezpodstawność" w tyłek sobie wsadź bardzo proszę.
@elementalista: dobra, idź być "fancy" gdzie indziej. Całe życie spędziłem właśnie w okręgu Zaspy, Przymorza, Oliwy, Żabianki, Wrzeszcza i z całą pewnością mam lepszy pogląd na to jak wygląda tutaj życie, a nie jakiś "fancy" człowieczek z kompleksami xD. Z resztą nie atakowałem Cie tylko przedstawiałem przypuszczenia, dlaczego taka, a nie inna ocena, bo niestety nie potrafiłeś podać jej powodu :)